| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 29 21.28% | 24 | 17 9.68% | 16 -8.82% | 17 13.33% | 15 11.11% | 14 12.5% | 12 0% | 12 20% | 10 -13.04% | 12 27.78% | 9 20% | 8 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
17 37.5% | 12 | 10 35.71% | 7 -17.65% | 9 0% | 9 6.25% | 8 33.33% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 -20% | 5 25% | 4 100% | 2 | ||||||
|
Оперативни разходи |
12 | 11 | 10 | 8 | 9 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 5 | 6 | |||||||
|
Разходи за персонала |
9 20% | 8 | 7 18.18% | 6 0% | 6 37.5% | 4 33.33% | 3 | 3 0% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 | |||||||
| Нетен марж | 57.89% 13.38% | 51.06% | 55.88% 23.74% | 45.16% -9.68% | 50% -11.76% | 56.67% -4.37% | 59.26% 18.52% | 50% 9.09% | 45.83% 14.58% | 40% -8% | 43.48% -2.17% | 44.44% 66.67% | 26.67% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 32 24% | 26 4.17% | 25 -55.96% | 56 -13.49% | 64 11.5% | 58 15.31% | 50 19.51% | 42 22.39% | 34 21.82% | 28 22.22% | 23 21.62% | 19 37.04% | 14 42.11% | 10 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 300% | 1 -50% | 1 -96.72% | 31 6000% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 50% | 1 100% | 1 | 1 | |||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 1 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
30 18.37% | 25 6.52% | 24 -4.17% | 25 -61.6% | 64 13.64% | 56 15.79% | 49 18.75% | 41 21.21% | 34 20% | 28 25% | 22 18.92% | 19 37.04% | 14 42.11% | 10 | |||||
|
Парични средства |
32 24% | 26 4.17% | 25 -55.56% | 55 -13.6% | 64 10.62% | 58 15.31% | 50 19.51% | 42 22.39% | 34 21.82% | 28 22.22% | 23 28.57% | 18 29.63% | 14 42.11% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |