| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 15 -14.29% | 18 9.38% | 16 6.67% | 15 7.14% | 14 27.27% | 11 4.76% | 11 -8.7% | 12 9.52% | 11 31.25% | 8 -15.79% | 10 26.67% | 8 7.14% | 7 -6.67% | 8 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 -37.5% | 4 -20% | 5 42.86% | 4 -12.5% | 4 100% | 2 -33.33% | 3 -14.29% | 4 250% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 -50% | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
13 | 14 | 11 | 11 | 10 | 9 | 8 | 8 | 10 | 7 | 9 | 7 | 6 | 8 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 -40% | 5 11.11% | 5 80% | 3 -16.67% | 3 20% | 3 0% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 | ||||||
| Нетен марж | 16.67% -27.08% | 22.86% -26.86% | 31.25% 33.93% | 23.33% -18.33% | 28.57% 57.14% | 18.18% -36.36% | 28.57% -6.12% | 30.43% 219.57% | 9.52% -23.81% | 12.5% 18.75% | 10.53% 57.89% | 6.67% -53.33% | 14.29% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 22.22% | 9 0% | 9 28.57% | 7 -12.5% | 8 77.78% | 5 -52.63% | 10 35.71% | 7 75% | 4 -27.27% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 -46.15% | 7 -27.78% | 9 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
3 50% | 2 0% | 2 33.33% | 2 | 2 200% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 -60% | 3 66.67% | 2 -72.73% | 6 -31.25% | 8 | |||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 | 4 -53.33% | 8 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 5 -25% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 40% | 3 -72.22% | 9 1700% | 1 | 1 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
11 214.29% | 4 -56.25% | 8 33.33% | 6 -20% | 8 87.5% | 4 -57.89% | 10 46.15% | 7 85.71% | 4 -36.36% | 6 22.22% | 5 28.57% | 4 250% | 1 -33.33% | 2 | |||||
|
Парични средства |
3 500% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 -77.78% | 5 200% | 2 -75% | 6 9.09% | 6 175% | 2 -50% | 4 166.67% | 2 0% | 2 200% | 1 -50% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 -25% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |