| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 11 -51.11% | 23 40.63% | 16 -17.95% | 20 -7.14% | 21 5% | 20 2.56% | 20 8.33% | 18 28.57% | 14 -15.15% | 17 10% | 15 -16.67% | 18 -10% | 20 5.26% | 19 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 -50% | 2 0% | 2 -20% | 3 25% | 2 33.33% | 2 0% | 2 0% | 2 200% | 1 -75% | 2 300% | 1 -87.5% | 4 0% | 4 60% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
10 | 21 | 14 | 17 | 19 | 19 | 18 | 17 | 14 | 15 | 15 | 16 | 16 | 17 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 -68.75% | 8 14.29% | 7 7.69% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 10% | 5 11.11% | 5 0% | 5 12.5% | 4 60% | 3 -58.33% | 6 -25% | 8 33.33% | 6 | |||||
| Нетен марж | 9.09% 2.27% | 8.89% -28.89% | 12.5% -2.5% | 12.82% 34.62% | 9.52% 26.98% | 7.5% -2.5% | 7.69% -7.69% | 8.33% 133.33% | 3.57% -70.54% | 12.12% 263.64% | 3.33% -85% | 22.22% 11.11% | 20% 52% | 13.16% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 15 3.45% | 15 16% | 13 25% | 10 33.33% | 8 36.36% | 6 -81.03% | 30 5.45% | 28 5.77% | 27 -3.7% | 28 17.39% | 24 0% | 24 6.98% | 22 22.86% | 18 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
9 12.5% | 8 -11.11% | 9 38.46% | 7 30% | 5 25% | 4 60% | 3 -16.67% | 3 20% | 3 -16.67% | 3 -40% | 5 -50% | 10 -16.67% | 12 50% | 8 | |||||
|
Общо задължения |
1 | 27 | 1 | ||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 -50% | 2 0% | 2 | 3 | |||||||||||||||
|
Собствен капитал |
15 11.11% | 14 12.5% | 12 20% | 10 33.33% | 8 36.36% | 6 -81.03% | 30 5.45% | 28 5.77% | 27 4% | 26 6.38% | 24 2.17% | 24 9.52% | 21 20% | 18 | |||||
|
Парични средства |
5 11.11% | 5 200% | 2 -57.14% | 4 40% | 3 66.67% | 2 -94.34% | 27 8.16% | 25 4.26% | 24 4.44% | 23 50% | 15 15.38% | 13 36.84% | 10 0% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |