| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 | 18 9.38% | 16 -8.57% | 18 -10.26% | 20 18.18% | 17 3.13% | 16 -3.03% | 17 22.22% | 14 -10% | 15 -25% | 20 5.26% | 19 40.74% | 14 | |||
|
Счетоводна печалба |
1 | 5 -10% | 5 -23.08% | 7 333.33% | 2 0% | 2 -40% | 3 -16.67% | 3 -14.29% | 4 133.33% | 2 -75% | 6 50% | 4 300% | 1 | |||
|
Оперативни разходи |
5 | 13 | 11 | 11 | 18 | 15 | 14 | 14 | 10 | 14 | 14 | 15 | 13 | |||
|
Разходи за персонала |
4 | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 -6.67% | 8 0% | 8 0% | 8 -25% | 10 5.26% | 10 -13.64% | 11 37.5% | 8 33.33% | 6 50% | 4 | |||
| Нетен марж | 11.11% | 25.71% -17.71% | 31.25% -15.87% | 37.14% 382.86% | 7.69% -15.38% | 9.09% -41.82% | 15.63% -14.06% | 18.18% -29.87% | 25.93% 159.26% | 10% -66.67% | 30% 42.5% | 21.05% 184.21% | 7.41% | |||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 46 2.3% | 44 6.1% | 42 15.49% | 36 14.52% | 32 26.53% | 25 6.52% | 24 6.98% | 22 10.26% | 20 18.18% | 17 10% | 15 -37.5% | 25 23.08% | 20 2.63% | 19 | ||
|
Дълготрайни активи |
||||||||||||||||
|
Материални запаси |
11 -18.52% | 14 -3.57% | 14 27.27% | 11 -8.33% | 12 -4% | 13 -13.79% | 15 -9.38% | 16 6.67% | 15 7.14% | 14 -26.32% | 19 0% | 19 | ||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 -50% | 2 300% | 1 0% | 1 | 1 | 1 -92% | 13 0% | 13 -19.35% | 16 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
4 | |||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
44 2.35% | 43 8.97% | 40 11.43% | 36 14.75% | 31 24.49% | 25 6.52% | 24 6.98% | 22 13.16% | 19 15.15% | 17 17.86% | 14 12% | 13 78.57% | 7 100% | 4 | ||
|
Парични средства |
31 36.36% | 22 29.41% | 17 25.93% | 14 22.73% | 11 22.22% | 9 80% | 5 900% | 1 | 1 0% | 1 -80% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 -25% |
| 2013 | 4 |