| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 252 | 201 4.8% | 192 7.76% | 178 8.41% | 164 29.44% | 127 4.64% | 121 7.73% | 112 11.11% | 101 23.75% | 82 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
49 | 69 22.73% | 56 -15.38% | 66 -39.81% | 110 43.05% | 77 22.76% | 63 29.47% | 49 -5.94% | 52 48.53% | 35 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
201 | 131 | 129 | 111 | 53 | 49 | 51 | 58 | 43 | 43 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
179 | 100 4.26% | 96 25.33% | 77 206.12% | 25 16.67% | 21 -27.59% | 30 -13.43% | 34 42.55% | 24 | ||||||||||
| Нетен марж | 19.47% | 34.35% 17.11% | 29.33% -21.48% | 37.36% -44.48% | 67.29% 10.52% | 60.89% 17.32% | 51.9% 20.19% | 43.18% -15.35% | 51.01% 20.02% | 42.5% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 150 -1.35% | 152 17.39% | 129 -11.23% | 146 -43.45% | 258 8.15% | 238 4.72% | 228 3.49% | 220 5.65% | 208 30.03% | 160 15.07% | 139 3.82% | 134 -1.13% | 135 6% | 128 | |||||
|
Дълготрайни активи |
32 -5.97% | 34 -8.22% | 37 5.8% | 35 -8% | 38 -13.79% | 44 -12.12% | 51 -10.81% | 57 35.37% | 42 290.48% | 11 23.53% | 9 13.33% | 8 -16.67% | 9 5.88% | 9 | |||||
|
Материални запаси |
2 -25% | 2 100% | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
21 -12.77% | 24 14.63% | 21 46.43% | 14 27.27% | 11 10% | 10 -4.76% | 11 23.53% | 9 54.55% | 6 0% | 6 -42.11% | 10 0% | 10 11.76% | 9 466.67% | 2 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 100% | 2 0% | 2 -85.71% | 11 162.5% | 4 -33.33% | 6 0% | 6 -58.62% | 15 1350% | 1 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
129 0.8% | 128 17.92% | 108 -17.51% | 131 -46.57% | 246 7.85% | 228 5.19% | 217 2.66% | 211 4.29% | 202 31.13% | 154 13.53% | 136 9.47% | 124 -2.02% | 127 0.4% | 126 | |||||
|
Парични средства |
190 8.77% | 175 8.57% | 161 4.65% | 154 6.36% | 145 11.86% | 129 9.52% | 118 8.45% | 109 -6.58% | 117 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 21 31.25% |
| 2020 | 16 -5.88% |
| 2019 | 17 30.77% |
| 2018 | 13 -27.78% |
| 2017 | 18 20% |
| 2016 | 15 7.14% |
| 2015 | 14 27.27% |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |