| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ТИС ГРИЙН ЕООД | 07.08.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| ТАУРУС 62 ЕООД | 07.08.2024 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 565 -18.57% | 694 -0.07% | 694 2.96% | 674 2.01% | 661 -23.63% | 866 -60.09% | 2 169 110.83% | 1 029 40.5% | 732 -58.07% | 1 746 -15.97% | 2 078 33.46% | 1 557 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
93 -40.46% | 155 4.83% | 148 58.47% | 94 210.17% | 30 59.46% | 19 -37.29% | 30 1866.67% | 2 -62.5% | 4 -88.24% | 35 126.67% | 15 -66.67% | 46 | |||||||
|
Оперативни разходи |
411 | 416 | 434 | 360 | 455 | 678 | 1 942 | 907 | 624 | 1 609 | 2 009 | 1 507 | |||||||
|
Разходи за персонала |
38 5.63% | 36 24.56% | 29 54.05% | 19 -33.93% | 29 24.44% | 23 -35.71% | 36 -28.57% | 50 8.89% | 46 -34.31% | 70 53.93% | 46 89.36% | 24 | |||||||
| Нетен марж | 16.38% -26.88% | 22.4% 4.9% | 21.35% 53.92% | 13.87% 204.06% | 4.56% 108.79% | 2.19% 57.13% | 1.39% 832.8% | 0.15% -73.31% | 0.56% -71.94% | 1.99% 169.74% | 0.74% -75.02% | 2.96% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 733 -9.04% | 1 906 -7.66% | 2 064 -3.65% | 2 142 -9.01% | 2 354 -7.72% | 2 551 3.19% | 2 472 9.49% | 2 258 60.41% | 1 408 3.73% | 1 357 -5.28% | 1 433 168.39% | 534 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
1 656 -6.33% | 1 768 -5.6% | 1 872 -5.4% | 1 979 -5.22% | 2 088 -5.27% | 2 204 2.25% | 2 156 71.73% | 1 255 16.96% | 1 073 2.04% | 1 052 99.52% | 527 194.57% | 179 | |||||||
|
Материални запаси |
3 0% | 3 -14.29% | 4 -22.22% | 5 -18.18% | 6 -89.91% | 56 -8.4% | 61 -90.4% | 634 684.81% | 81 19.7% | 67 -89.95% | 671 700.61% | 84 | |||||||
|
Общо задължения |
1 050 -19.49% | 1 304 -17.37% | 1 578 -11.75% | 1 788 -14.02% | 2 079 -9.58% | 2 300 2.86% | 2 236 9.49% | 2 042 71.12% | 1 193 8.41% | 1 101 21.91% | 903 187.62% | 314 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
784 -28.3% | 1 093 -19.17% | 1 352 -11.36% | 1 526 -11.9% | 1 732 -10.23% | 1 929 -0.68% | 1 942 10.08% | 1 764 83.17% | 963 0.53% | 958 102.59% | 473 1522.81% | 29 | |||||||
| Вземания общо | 65 -42.27% | 112 -16.67% | 135 23.36% | 109 -47.93% | 210 13.85% | 185 -2.96% | 190 11.71% | 170 12.12% | 152 36.87% | 111 72.22% | 64 -58.42% | 155 | |||||||
|
Собствен капитал |
684 13.59% | 602 23.89% | 486 37.28% | 354 28.86% | 275 9.37% | 251 6.28% | 236 9.48% | 216 0.72% | 214 1.95% | 210 16.43% | 180 7.62% | 168 | |||||||
|
Парични средства |
9 -59.09% | 22 -57.28% | 53 9.57% | 48 -3.09% | 50 -50.51% | 100 53.13% | 65 -66.93% | 198 96.45% | 101 -18.93% | 124 -25.69% | 167 54.98% | 108 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 20% |
| 2020 | 5 |