| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СУПЕЛИЯ КОНТРАКТ ФЪРНИЧЪР ООД | 30.04.2020 | Съдружник | 25% | 2 | |
| ХАРМОНТ ПАК ЕООД | 08.04.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| ХАРМОНТ МЕТАЛ ЕООД | 09.04.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 356 -1.16% | 1 372 -34.62% | 2 098 51.27% | 1 387 13.14% | 1 226 -3.23% | 1 267 2.19% | 1 240 32.51% | 936 13.88% | 822 36.07% | 604 13.78% | 531 22.12% | 435 -50.03% | 870 67.75% | 518 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 -37.5% | 4 -92.38% | 54 45.83% | 37 0% | 37 4.35% | 35 2.99% | 34 3.08% | 33 22.64% | 27 488.89% | 5 -86.15% | 33 169.89% | -48 -321.43% | 21 -12.5% | 25 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 343 | 1 368 | 2 035 | 1 339 | 1 174 | 1 212 | 1 168 | 834 | 611 | 574 | 471 | 470 | 837 | 494 | |||||
|
Разходи за персонала |
150 -21.45% | 191 -7.67% | 207 6.04% | 195 -4.27% | 203 -0.75% | 205 104.59% | 100 -4.39% | 105 6.77% | 98 2.67% | 96 29.86% | 74 -11.66% | 83 29.37% | 64 | ||||||
| Нетен марж | 0.19% -36.77% | 0.3% -88.35% | 2.56% -3.6% | 2.65% -11.61% | 3% 7.83% | 2.78% 0.78% | 2.76% -22.21% | 3.55% 7.7% | 3.3% 332.78% | 0.76% -87.83% | 6.26% 157.23% | -10.94% -543.12% | 2.47% -47.84% | 4.73% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 028 -5.63% | 1 090 -0.42% | 1 094 55.3% | 705 -0.72% | 710 -1% | 717 -7.4% | 774 -36.41% | 1 217 61.86% | 752 -42.87% | 1 317 49.54% | 880 -14.67% | 1 032 -5.04% | 1 086 0% | 1 086 | |||||
|
Дълготрайни активи |
233 20.05% | 194 -2.82% | 199 -4.88% | 210 -15.46% | 248 -26.4% | 337 -27.26% | 463 -30.57% | 667 121.19% | 302 -3.44% | 312 34.58% | 232 -12.69% | 266 -39.68% | 441 -10.67% | 493 | |||||
|
Материални запаси |
239 -45.76% | 440 1.89% | 432 124.14% | 193 -12.93% | 221 76.73% | 125 2.08% | 123 -33.52% | 185 -47.76% | 353 -10.84% | 396 4.73% | 378 21.11% | 312 3115.79% | 10 -97.08% | 333 | |||||
|
Общо задължения |
780 -7.46% | 843 -0.96% | 851 68.35% | 506 -2.47% | 518 9.15% | 475 -2.42% | 487 -43.03% | 854 -4.62% | 896 11.88% | 801 121.19% | 362 -26.71% | 494 -14.81% | 580 -3.24% | 599 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
359 -1.68% | 365 31.98% | 277 46.22% | 189 2.49% | 185 -35.65% | 287 -22.19% | 369 -46.07% | 684 77.32% | 386 -13.33% | 445 391.53% | 90 0% | 90 34.09% | 67 -0.75% | 68 | |||||
| Вземания общо | 473 8.19% | 437 -19.11% | 540 163.59% | 205 -14.32% | 239 1.52% | 236 67.64% | 141 28.5% | 109 60.9% | 68 -88.38% | 585 117.27% | 269 -26.09% | 365 252.97% | 103 -54.2% | 225 | |||||
|
Собствен капитал |
248 0.62% | 246 1.47% | 243 23.38% | 197 20.31% | 164 22.14% | 134 35.75% | 99 9.04% | 90 233.96% | 27 -94.55% | 497 0.93% | 492 7.24% | 459 -9.38% | 507 3.88% | 488 | |||||
|
Парични средства |
84 343.24% | 19 -64.76% | 54 -35.98% | 84 8100% | 1 -94.59% | 19 -60.22% | 48 3.33% | 46 57.89% | 29 29.55% | 22 4300% | 1 -98.73% | 40 0% | 40 259.09% | 11 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 40 53.85% |
| 2020 | 26 -10.34% |
| 2019 | 29 |
| 2018 | 29 -9.38% |
| 2017 | 32 -31.91% |
| 2016 | 47 -11.32% |
| 2015 | 53 23.26% |
| 2014 | 43 -2.27% |
| 2013 | 44 |