| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 46 40.63% | 33 18.52% | 28 3.85% | 27 30% | 20 11.11% | 18 0% | 18 -10% | 20 14.29% | 18 40% | 13 8.7% | 12 -11.54% | 13 0% | 13 4% | 13 | |||||
|
Счетоводна печалба |
22 109.52% | 11 -12.5% | 12 14.29% | 11 2000% | 1 -50% | 1 0% | 1 -66.67% | 3 100% | 2 200% | 1 0% | 1 -75% | 2 0% | 2 -33.33% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
24 | 22 | 15 | 16 | 20 | 17 | 17 | 17 | 16 | 12 | 11 | 9 | 11 | 9 | |||||
|
Разходи за персонала |
9 12.5% | 8 100% | 4 33.33% | 3 20% | 3 0% | 3 -66.67% | 8 200% | 3 -61.54% | 7 160% | 3 -94.12% | 43 750% | 5 | 8 | ||||||
| Нетен марж | 48.89% 48.99% | 32.81% -26.17% | 44.44% 10.05% | 40.38% 1515.38% | 2.5% -55% | 5.56% 0% | 5.56% -62.96% | 15% 75% | 8.57% 114.29% | 4% -8% | 4.35% -71.74% | 15.38% 0% | 15.38% -35.9% | 24% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 43 44.07% | 30 -42.16% | 52 34.21% | 39 31.03% | 30 1.75% | 29 5.56% | 28 5.88% | 26 | 22 2.33% | 22 2.38% | 21 10.53% | 19 11.76% | 17 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
31 650% | 4 -55.56% | 9 -70% | 31 33.33% | 23 -6.25% | 25 182.35% | 9 -39.29% | 14 | 8 -42.86% | 14 | |||||||||
|
Материални запаси |
2 | 3 | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
43 68% | 26 13.64% | 22 | 28 42.11% | 19 | 22 | 17 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 11 -43.24% | 19 -19.57% | 24 | 3 66.67% | 2 | 2 | 1 -33.33% | 2 | 2 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
40 44.44% | 28 -44.9% | 50 28.95% | 39 33.33% | 29 1.79% | 29 5.66% | 27 0% | 27 | 22 2.33% | 22 2.38% | 21 10.53% | 19 31.03% | 15 | ||||||
|
Парични средства |
7 0% | 7 -65.79% | 19 | 4 -80.49% | 21 | 25 | 14 47.37% | 10 -51.28% | 20 | 16 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 -50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |