| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПИМ ИНВЕСТ 2013 ООД | 07.05.2013 | Съдружник | - | 50k-500k € | 1 |
| Евро Агро Консултинг ЕООД | 24.08.2017 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| БЕСТ ФАЙНЕНС ООД | 12.07.2017 | Съдружник | 42% | 500k-5M € | 3 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 145 -46.92% | 274 -33.37% | 411 144.07% | 168 -32.86% | 251 -61.66% | 653 0% | 653 121.49% | 295 16.57% | 253 309.09% | 62 -39.8% | 103 -36.79% | 163 -12.88% | 187 162.59% | 71 | |||||
|
Счетоводна печалба |
38 -70.87% | 130 -34.37% | 198 723.4% | 24 -66.43% | 72 -82.91% | 419 -25.68% | 563 223.17% | 174 -12.11% | 198 2325% | 8 23.08% | 7 -89.17% | 61 -18.37% | 75 65.17% | 46 | |||||
|
Оперативни разходи |
106 | 141 | 203 | 142 | 183 | 185 | 87 | 121 | 54 | 51 | 93 | 97 | 110 | 26 | |||||
|
Разходи за персонала |
9 5.88% | 9 6.25% | 8 14.29% | 7 0% | 7 -17.65% | 9 88.89% | 5 28.57% | 4 16.67% | 3 -14.29% | 4 -87.5% | 29 833.33% | 3 50% | 2 0% | 2 | |||||
| Нетен марж | 26.06% -45.12% | 47.48% -1.49% | 48.19% 237.36% | 14.29% -50% | 28.57% -55.42% | 64.08% -25.68% | 86.23% 45.91% | 59.1% -24.6% | 78.38% 492.78% | 13.22% 104.45% | 6.47% -82.86% | 37.74% -6.3% | 40.27% -37.1% | 64.03% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 362 -11.72% | 410 -11.58% | 464 -12.79% | 532 -25.39% | 713 -36.11% | 1 116 11.16% | 1 004 21.62% | 825 107.99% | 397 140.99% | 165 -20.3% | 207 -13.3% | 238 5.67% | 225 159.41% | 87 | |||||
|
Дълготрайни активи |
258 -12.02% | 293 -12.5% | 335 -16.01% | 399 88.19% | 212 -1.89% | 216 0.71% | 215 42.37% | 151 436.36% | 28 71.88% | 16 -49.21% | 32 -35.05% | 50 -41.21% | 84 230% | 26 | |||||
|
Материални запаси |
10 -9.09% | 11 4.76% | 11 425% | 2 300% | 1 -98.61% | 37 -80.85% | 192 -18.61% | 236 40% | 169 | 13 | |||||||||
|
Общо задължения |
104 -20.93% | 132 -10.73% | 148 9.89% | 134 24.06% | 108 -43.32% | 191 -47.4% | 364 -25.55% | 488 478.79% | 84 175% | 31 -44.44% | 55 -16.92% | 66 -25.71% | 89 372.97% | 19 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 | 17 | 14 -44.9% | 25 -28.99% | 35 -35.51% | 55 613.33% | 8 | ||||||||||||
| Вземания общо | 75 -14.12% | 87 0% | 87 3.66% | 84 -26.79% | 115 -41.36% | 195 55.92% | 125 -23.44% | 164 188.29% | 57 -33.93% | 86 -11.58% | 97 -28.57% | 136 1562.5% | 8 -74.19% | 32 | |||||
|
Собствен капитал |
258 -7.35% | 278 -11.97% | 316 -20.46% | 397 -34.26% | 604 -34.62% | 924 44.41% | 640 89.98% | 337 7.86% | 312 133.21% | 134 -11.49% | 151 -11.9% | 172 26.32% | 136 100% | 68 | |||||
|
Парични средства |
19 2.78% | 18 -38.98% | 30 -34.44% | 46 -88.03% | 384 -42.29% | 666 59.1% | 419 140.88% | 174 21.43% | 143 129.51% | 62 -19.21% | 77 46.6% | 53 -52.75% | 111 275.86% | 30 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 -33.33% |
| 2019 | 3 50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 33.33% |
| 2014 | 3 50% |
| 2013 | 2 |