| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 308 22.06% | 253 10.02% | 230 6.15% | 216 2.67% | 211 14.76% | 184 -2.18% | 188 1.38% | 185 -7.65% | 200 0% | 200 8.29% | 185 -13.81% | 215 -1.18% | 217 -1.16% | 220 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 0% | 3 | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 -50% | 3 | -1 0% | -1 50% | -1 -140% | 3 | |||||||
|
Оперативни разходи |
305 | 250 | 230 | 215 | 209 | 182 | 186 | 184 | 197 | 198 | 185 | 215 | 217 | 217 | |||||
|
Разходи за персонала |
16 6.67% | 15 -14.29% | 18 12.9% | 16 0% | 16 6.9% | 15 7.41% | 14 35% | 10 0% | 10 0% | 10 5.26% | 10 0% | 10 26.67% | 8 15.38% | 7 | |||||
| Нетен марж | 1% -18.08% | 1.21% | 0.71% -2.6% | 0.73% -12.86% | 0.84% 2.23% | 0.82% -1.36% | 0.83% -45.86% | 1.53% | -0.28% -16.02% | -0.24% 49.4% | -0.47% -140.47% | 1.16% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 120 17% | 102 -7.83% | 111 -1.36% | 112 2.8% | 109 -1.83% | 111 -4.8% | 117 -0.43% | 118 -2.95% | 121 6.28% | 114 -3.04% | 118 17.95% | 100 7.14% | 93 4.6% | 89 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 200% | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||
|
Материални запаси |
104 3.05% | 101 -3.9% | 105 -1.91% | 107 -0.95% | 108 0% | 108 0% | 108 -6.64% | 116 2.73% | 112 2.8% | 109 -3.6% | 114 15.63% | 98 7.26% | 92 8.48% | 84 | |||||
|
Общо задължения |
41 9.59% | 37 -23.96% | 49 -1.03% | 50 5.43% | 47 -11.54% | 53 -16.8% | 64 -3.1% | 66 -4.44% | 69 9.76% | 63 -7.52% | 68 -8.9% | 75 2.82% | 73 0% | 73 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
79 21.26% | 65 4.96% | 62 -1.63% | 63 0.82% | 62 7.02% | 58 9.62% | 53 2.97% | 52 -0.98% | 52 2% | 51 3.09% | 50 97.96% | 25 22.5% | 20 25% | 16 | |||||
|
Парични средства |
15 2800% | 1 -90% | 5 25% | 4 | 3 -60% | 8 400% | 2 -80% | 8 87.5% | 4 100% | 2 300% | 1 0% | 1 -85.71% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 100% |
| 2020 | 3 -40% |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 -16.67% |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |