| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 24 0% | 24 -4.08% | 25 6.52% | 24 2.22% | 23 0% | 23 12.5% | 20 5.26% | 19 11.76% | 17 -2.86% | 18 9.38% | 16 -8.57% | 18 29.63% | 14 50% | 9 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-2 -250% | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 3 100% | 2 50% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 200% | -1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
24 | 22 | 24 | 22 | 22 | 20 | 19 | 18 | 17 | 16 | 15 | 16 | 13 | 8 | |||||
|
Разходи за персонала |
21 13.89% | 18 -14.29% | 21 13.51% | 19 5.71% | 18 9.38% | 16 14.29% | 14 7.69% | 13 4% | 13 0% | 13 4.17% | 12 -11.11% | 14 35% | 10 150% | 4 | |||||
| Нетен марж | -6.38% -256.38% | 4.08% -6.12% | 4.35% -2.17% | 4.44% -66.67% | 13.33% 77.78% | 7.5% 42.5% | 5.26% 78.95% | 2.94% -65.69% | 8.57% 37.14% | 6.25% 9.37% | 5.71% -22.86% | 7.41% 166.67% | -11.11% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 6 0% | 6 20% | 5 0% | 5 | 8 -15.79% | 10 18.75% | 8 23.08% | 7 -23.53% | 9 13.33% | 8 7.14% | 7 27.27% | 6 10% | 5 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 100% | 1 | 1 | 2 | ||||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 -60% | 5 0% | 5 | 2 0% | 2 -81.25% | 8 23.08% | 7 550% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 | 1 100% | 1 | 3 20% | 3 | 3 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
4 0% | 4 14.29% | 4 0% | 4 | 6 -25% | 8 23.08% | 7 18.18% | 6 -26.67% | 8 15.38% | 7 8.33% | 6 20% | 5 11.11% | 5 | ||||||
|
Парични средства |
4 -12.5% | 4 | 7 -22.22% | 9 12.5% | 8 128.57% | 4 -41.67% | 6 -20% | 8 15.38% | 7 18.18% | 6 120% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 -20% |
| 2019 | 5 66.67% |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 -25% |
| 2016 | 4 33.33% |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |