| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 90 12.03% | 81 -3.66% | 84 -4.09% | 87 0.59% | 87 -18.66% | 107 3.98% | 103 12.29% | 92 27.86% | 72 13.82% | 63 35.16% | 47 -25.41% | 62 -35.11% | 96 -36.49% | 151 | |||||
|
Счетоводна печалба |
2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 -33.33% | 2 50% | 1 -33.33% | 2 0% | 2 50% | 1 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 2 | 1 | ||||||
|
Оперативни разходи |
89 | 79 | 83 | 86 | 85 | 106 | 101 | 90 | 71 | 62 | 46 | 61 | 96 | 150 | |||||
|
Разходи за персонала |
7 0% | 7 7.69% | 7 18.18% | 6 0% | 6 10% | 5 -9.09% | 6 0% | 6 -8.33% | 6 0% | 6 100% | 3 -40% | 5 0% | 5 | ||||||
| Нетен марж | 1.69% -10.73% | 1.9% 55.7% | 1.22% 4.27% | 1.17% -33.72% | 1.76% 84.41% | 0.96% -35.89% | 1.49% -10.95% | 1.68% 17.32% | 1.43% 75.71% | 0.81% -26.02% | 1.1% -55.31% | 2.46% | 0.68% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 17 9.68% | 16 3.33% | 15 7.14% | 14 7.69% | 13 13.04% | 12 0% | 12 -11.54% | 13 -13.33% | 15 15.38% | 13 13.04% | 12 0% | 12 15% | 10 25% | 8 | |||||
|
Дълготрайни активи |
-3 16.67% | -3 50% | -6 58.62% | -15 36.96% | -24 0% | -24 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
14 33.33% | 11 16.67% | 9 5.88% | 9 0% | 9 -22.73% | 11 -18.52% | 14 -12.9% | 16 -22.5% | 20 -25.93% | 28 -19.4% | 34 4.69% | 33 276.47% | 9 30.77% | 7 | |||||
|
Общо задължения |
7 0% | 7 18.18% | 6 -8.33% | 6 0% | 6 | ||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 | 1 0% | 1 | |||||||||||
|
Собствен капитал |
17 9.68% | 16 3.33% | 15 7.14% | 14 7.69% | 13 13.04% | 12 0% | 12 -11.54% | 13 52.94% | 9 30.77% | 7 8.33% | 6 9.09% | 6 37.5% | 4 -50% | 8 | |||||
|
Парични средства |
2 -57.14% | 4 -30% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 600% | 1 0% | 1 | 1 100% | 1 -50% | 1 -60% | 3 150% | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |