| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ-СОТИС ЕООД | 20.10.2014 | Едноличен собственик на капитала | 100% | ||
| САМОСТОЯТЕЛНА МЕДИКО-ДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ ДИАГЕН ЕООД | 06.11.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 29 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 063 36.3% | 4 448 25.65% | 3 540 29.08% | 2 743 21.25% | 2 262 29.85% | 1 742 18.75% | 1 467 -0.28% | 1 471 16.24% | 1 265 2.15% | 1 239 10.24% | 1 124 4.77% | 1 073 24.14% | 864 | |||||
|
Счетоводна печалба |
988 60.82% | 615 20.32% | 511 -18.91% | 630 23.69% | 509 1.84% | 500 54.99% | 323 0.48% | 321 11.15% | 289 1.62% | 284 3.15% | 276 204.52% | 90 129.87% | 39 | |||||
|
Оперативни разходи |
5 053 | 3 791 | 3 020 | 2 057 | 1 692 | 1 239 | 1 142 | 1 148 | 975 | 952 | 837 | 995 | 930 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 612 29.22% | 1 248 37.31% | 909 54.39% | 588 26.48% | 465 10.44% | 421 11.2% | 379 23.09% | 308 6.93% | 288 6.63% | 270 22.51% | 220 -3.58% | 229 26.27% | 181 | |||||
| Нетен марж | 16.3% 17.99% | 13.82% -4.24% | 14.43% -37.18% | 22.97% 2.02% | 22.51% -21.57% | 28.71% 30.52% | 21.99% 0.76% | 21.83% -4.38% | 22.83% -0.52% | 22.95% -6.42% | 24.52% 190.67% | 8.44% 85.17% | 4.56% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 231 55.77% | 1 432 26.68% | 1 130 0.59% | 1 124 12.49% | 999 11.98% | 892 51.74% | 588 7.28% | 548 20.72% | 454 -31.9% | 667 -11.59% | 754 53.33% | 492 8.21% | 455 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 650 203.67% | 544 38.95% | 391 -15.56% | 463 10.49% | 419 2.5% | 409 156.41% | 160 38.67% | 115 139.36% | 48 88% | 26 117.39% | 12 -43.9% | 21 -21.15% | 27 | |||||
|
Материални запаси |
2 -90.32% | 16 -84.5% | 102 0% | 102 | 11 0% | 11 | 64 -61.47% | 167 | ||||||||||
|
Общо задължения |
361 -15.85% | 429 95.57% | 219 35.76% | 162 -17.49% | 196 -21.03% | 248 141.29% | 103 59.52% | 64 | 118 180.49% | 42 51.85% | 28 -21.74% | 35 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 0% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 337 89.37% | 178 5.78% | 168 -12.5% | 192 -27.27% | 264 143.87% | 108 13.98% | 95 -22.18% | 122 | 199 -22.77% | 258 -17.48% | 313 49.63% | 209 | ||||||
|
Собствен капитал |
1 830 82.42% | 1 003 10.1% | 911 -5.31% | 962 19.8% | 803 24.68% | 644 32.77% | 485 0.32% | 484 6.53% | 454 -17.32% | 549 -22.9% | 712 53.41% | 464 10.73% | 419 | |||||
|
Парични средства |
236 -65.7% | 689 21.02% | 569 57.2% | 362 16.45% | 311 -16.48% | 372 15.56% | 322 4.65% | 308 | 442 -8.76% | 484 417.49% | 94 81.19% | 52 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 174 38.1% |
| 2019 | 126 72.6% |
| 2018 | 73 2.82% |
| 2017 | 71 16.39% |
| 2016 | 61 15.09% |
| 2015 | 53 3.92% |
| 2014 | 51 6.25% |
| 2013 | 48 |