| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 255.56% | 5 350% | 1 -92.59% | 14 -22.86% | 18 -2.78% | 18 -10% | 20 33.33% | 15 -3.23% | 16 -16.22% | 19 -2.63% | 19 -5% | 20 -4.76% | 21 40% | 15 | |||||
|
Счетоводна печалба |
9 325% | 2 144.44% | -5 -200% | 5 12.5% | 4 33.33% | 3 -40% | 5 66.67% | 3 0% | 3 -25% | 4 -11.11% | 5 -25% | 6 -25% | 8 128.57% | 4 | |||||
|
Оперативни разходи |
8 | 3 | 6 | 9 | 14 | 14 | 15 | 12 | 13 | 14 | 14 | 14 | 13 | 11 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 0% | 3 -40% | 5 25% | 4 14.29% | 4 -30% | 5 11.11% | 5 -40% | 8 -16.67% | 9 50% | 6 0% | 6 -20% | 8 36.36% | 6 | ||||||
| Нетен марж | 53.13% 19.53% | 44.44% 109.88% | -450% -1450% | 33.33% 45.83% | 22.86% 37.14% | 16.67% -33.33% | 25% 25% | 20% 3.33% | 19.35% -10.48% | 21.62% -8.71% | 23.68% -21.05% | 30% -21.25% | 38.1% 63.27% | 23.33% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 29 -26.32% | 39 18.75% | 33 -13.51% | 38 -2.63% | 39 13.43% | 34 8.06% | 32 16.98% | 27 20.45% | 22 22.22% | 18 44% | 13 0% | 13 47.06% | 9 54.55% | 6 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 -66.67% | 2 200% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 4 -27.27% | 6 175% | 2 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
26 -25% | 35 6.25% | 33 -12.33% | 37 14.06% | 33 12.28% | 29 11.76% | 26 21.43% | 21 16.67% | 18 12.5% | 16 33.33% | 12 50% | 8 166.67% | 3 160% | -5 | |||||
|
Парични средства |
29 -26.32% | 39 18.75% | 33 -13.51% | 38 -2.63% | 39 13.43% | 34 8.06% | 32 16.98% | 27 20.45% | 22 22.22% | 18 12.5% | 16 28% | 13 47.06% | 9 54.55% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |