| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 -25% | 12 50% | 8 -20% | 10 -9.09% | 11 37.5% | 8 -23.81% | 11 5% | 10 -9.09% | 11 | ||||||||||
|
Счетоводна печалба |
9 -19.05% | 11 40% | 8 650% | 1 -89.47% | 10 216.67% | 3 200% | 1 100% | 1 0% | 1 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
1 | 1 | 1 | 9 | 2 | 5 | 10 | 10 | 11 | ||||||||||
|
Разходи за персонала |
1 100% | 1 0% | 1 | ||||||||||||||||
| Нетен марж | 94.44% 7.94% | 87.5% -6.67% | 93.75% 837.5% | 10% -88.42% | 86.36% 130.3% | 37.5% 293.75% | 9.52% 90.48% | 5% 10% | 4.55% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 20 -37.5% | 33 -4.48% | 34 168% | 13 -39.02% | 21 86.36% | 11 -74.42% | 44 28.36% | 34 4.69% | 33 93.94% | 17 94.12% | 9 88.89% | 5 28.57% | 4 -53.33% | 8 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
20 | 17 | 1 | 8 | |||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
20 -37.5% | 33 -4.48% | 34 168% | 13 -39.02% | 21 86.36% | 11 -74.42% | 44 28.36% | 34 116.13% | 16 -6.06% | 17 106.25% | 8 77.78% | 5 28.57% | 4 600% | 1 | |||||
|
Парични средства |
20 -37.5% | 33 -4.48% | 34 168% | 13 -39.02% | 21 86.36% | 11 -74.42% | 44 28.36% | 34 4.69% | 33 93.94% | 17 94.12% | 9 88.89% | 5 28.57% | 4 -53.33% | 8 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |