| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ВЕМО Ко. ЕООД | 07.10.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 22 |
| ВЕМО Корп. ЕООД | 17.02.2025 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 837 -6.87% | 3 046 12.82% | 2 700 8.26% | 2 494 -3.94% | 2 596 65.54% | 1 568 -11.56% | 1 773 27.64% | 1 389 1.15% | 1 373 -3.38% | 1 421 -22.58% | 1 836 123.74% | 821 268.97% | 222 | |||||
|
Счетоводна печалба |
743 -20.63% | 937 36.61% | 686 130.41% | 298 -35.55% | 462 267.07% | 126 -58.16% | 301 -19.12% | 372 -16.34% | 444 -22.34% | 572 -32.51% | 848 290.12% | 217 490.28% | 37 | |||||
|
Оперативни разходи |
2 070 | 2 095 | 2 001 | 2 149 | 2 070 | 1 480 | 1 421 | 953 | 913 | 830 | 964 | 560 | 171 | |||||
|
Разходи за персонала |
150 8.12% | 139 38.27% | 100 7.1% | 94 40.77% | 66 8.33% | 61 31.87% | 47 51.67% | 31 7.14% | 29 16.67% | 25 4.35% | 24 27.78% | 18 44% | 13 | |||||
| Нетен марж | 26.21% -14.78% | 30.75% 21.09% | 25.4% 112.83% | 11.93% -32.91% | 17.79% 121.75% | 8.02% -52.69% | 16.96% -36.63% | 26.76% -17.3% | 32.35% -19.62% | 40.25% -12.82% | 46.17% 74.36% | 26.48% 59.98% | 16.55% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 017 7.51% | 2 806 8.12% | 2 595 9.35% | 2 373 6.22% | 2 234 51.58% | 1 474 -7.48% | 1 593 8.69% | 1 466 1.81% | 1 440 5.59% | 1 364 17.23% | 1 163 139.47% | 486 158.86% | 188 | |||||
|
Дълготрайни активи |
488 -5.92% | 518 -21.27% | 659 -15.93% | 783 39.53% | 561 9.58% | 512 62.66% | 315 68.31% | 187 57.76% | 119 55.7% | 76 36.7% | 56 -5.22% | 59 -8% | 64 | |||||
|
Материални запаси |
1 072 46.98% | 729 22.51% | 595 5.15% | 566 30.24% | 435 67.32% | 260 -22.44% | 335 25.24% | 267 273.57% | 72 -22.65% | 93 964.71% | 9 -50% | 17 -41.38% | 30 | |||||
|
Общо задължения |
582 344.92% | 131 -65.22% | 376 -5.88% | 400 10.14% | 363 271.73% | 98 -14.35% | 114 205.48% | 37 -85.77% | 262 200% | 87 -17.39% | 106 -47.06% | 200 67.81% | 119 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 0% | 1 -95.24% | 11 -61.11% | 28 -27.03% | 38 -23.71% | 50 | ||||||||||||
| Вземания общо | 1 016 41.83% | 716 8.69% | 659 -3.59% | 684 -50.95% | 1 394 169.1% | 518 29.21% | 401 -12.5% | 458 -8.66% | 502 60.29% | 313 -32.38% | 463 15.73% | 400 458.57% | 72 | |||||
|
Собствен капитал |
2 385 -9.19% | 2 627 22.95% | 2 136 14.31% | 1 869 3.34% | 1 808 31.39% | 1 376 -6.95% | 1 479 3.69% | 1 427 21.41% | 1 175 -7.78% | 1 274 21.38% | 1 050 268.58% | 285 315.67% | 69 | |||||
|
Парични средства |
438 -45.75% | 807 19.55% | 675 154.34% | 265 14.07% | 233 28.9% | 180 -65.01% | 516 -6.75% | 553 -26.04% | 748 -14.89% | 879 39.19% | 631 11127.27% | 6 -59.26% | 14 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 26 18.18% |
| 2020 | 22 -12% |
| 2019 | 25 13.64% |
| 2018 | 22 |
| 2017 | 22 57.14% |
| 2016 | 14 -12.5% |
| 2015 | 16 14.29% |
| 2014 | 14 27.27% |
| 2013 | 11 |