| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ОРГАНИЗАЦИЯ НА ЗЕМЕДЕЛСКИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ЖИТНИ И МАСЛОДАЙНИ КУЛТУРИ ОТ СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ ООД | 08.02.2008 | Съдружник | 18% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 799 -6.46% | 1 923 13.42% | 1 696 70.36% | 995 -36.66% | 1 572 16.66% | 1 347 -4.39% | 1 409 -36.45% | 2 217 -2.52% | 2 275 9.72% | 2 073 24.04% | 1 671 36.89% | 1 221 -23.95% | 1 605 95.52% | 821 | |||||
|
Счетоводна печалба |
231 -21.39% | 294 61.52% | 182 -48.18% | 351 25.59% | 280 -8.07% | 304 9.58% | 278 -66.79% | 836 12.84% | 741 14.36% | 648 62.64% | 398 241.64% | -281 -223.04% | 229 246.51% | 66 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 536 | 1 632 | 1 483 | 1 387 | 1 687 | 1 622 | 1 775 | 1 992 | 1 738 | 1 687 | 1 477 | 1 804 | 1 377 | 793 | |||||
|
Разходи за персонала |
170 0.3% | 169 5.75% | 160 19.47% | 134 -3.68% | 139 -18.32% | 170 2.78% | 166 4.52% | 159 8.77% | 146 -0.7% | 147 10.81% | 132 21.6% | 109 -16.14% | 130 279.1% | 34 | |||||
| Нетен марж | 12.84% -15.96% | 15.28% 42.41% | 10.73% -69.58% | 35.29% 98.29% | 17.79% -21.2% | 22.58% 14.61% | 19.7% -47.74% | 37.7% 15.75% | 32.57% 4.24% | 31.25% 31.12% | 23.83% 203.47% | -23.03% -261.79% | 14.24% 77.23% | 8.03% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 2 030 0% | 2 030 -7.97% | 2 206 -33.93% | 3 339 -1.34% | 3 385 -5.48% | 3 581 11% | 3 226 -17.25% | 3 899 7.87% | 3 614 68.87% | 2 140 3.31% | 2 072 55.25% | 1 334 -25.15% | 1 783 39.15% | 1 281 | |||||
|
Дълготрайни активи |
367 -42.82% | 641 -36.51% | 1 010 -55.29% | 2 258 -15.38% | 2 669 19.81% | 2 228 17.28% | 1 899 -30.26% | 2 724 26.86% | 2 147 131.1% | 929 311.09% | 226 -38.01% | 365 -37.57% | 584 -23.1% | 759 | |||||
|
Материални запаси |
386 -34.18% | 586 -25.86% | 791 20.58% | 656 76.72% | 371 -53.52% | 799 -10.02% | 888 14.21% | 777 -26.68% | 1 060 44.97% | 731 23.7% | 591 50.72% | 392 -59.27% | 963 162.62% | 367 | |||||
|
Общо задължения |
112 -68.31% | 353 17.72% | 300 -44.36% | 539 -42.38% | 936 -34.51% | 1 430 13.11% | 1 264 -13.9% | 1 468 -29.25% | 2 075 46.29% | 1 418 -5.36% | 1 499 26.83% | 1 182 -13.93% | 1 373 19.65% | 1 147 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
93 -49.01% | 182 -32.51% | 269 33.84% | 201 670.59% | 26 -97.71% | 1 139 17.89% | 966 -16.75% | 1 160 -13.76% | 1 345 8.67% | 1 238 -4.87% | 1 301 40.92% | 923 8.47% | 851 160.97% | 326 | |||||
| Вземания общо | 208 -31.42% | 303 0.34% | 302 14.12% | 264 3.4% | 256 -35.32% | 395 2.52% | 386 10.23% | 350 -0.44% | 351 6.18% | 331 -66.23% | 980 73.39% | 565 212.15% | 181 48.12% | 122 | |||||
|
Собствен капитал |
1 514 -9.7% | 1 677 -12.02% | 1 906 -31.92% | 2 800 14.35% | 2 449 13.81% | 2 152 9.64% | 1 962 -19.27% | 2 431 57.89% | 1 539 113.24% | 722 25.96% | 573 274.92% | 153 -64.78% | 434 100.71% | 216 | |||||
|
Парични средства |
586 41.78% | 414 1204.84% | 32 -50% | 63 188.37% | 22 115% | 10 -35.48% | 16 10.71% | 14 -24.32% | 19 -85.6% | 131 -49.9% | 262 17000% | 2 -96.05% | 39 -66.07% | 115 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 18 |
| 2019 | 18 -5.26% |
| 2018 | 19 -13.64% |
| 2017 | 22 4.76% |
| 2016 | 21 -8.7% |
| 2015 | 23 -4.17% |
| 2014 | 24 -7.69% |
| 2013 | 26 |