| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| УОТЪР ИНДЪСТРИ СЪПОРТ ЕНД ЕДЮКЕЙШЪН ЕООД | 17.04.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 104 759 -0.65% | 105 449 4.62% | 100 792 4.78% | 96 190 -99.89% | 86 919 620 107819.38% | 80 541 1.86% | 79 069 90335.67% | 87 -99.87% | 64 929 -26.14% | 87 912 0.71% | 87 290 8.44% | 80 499 64.86% | 48 829 15.78% | 42 173 | |||||
|
Счетоводна печалба |
19 876 -5.44% | 21 021 31.7% | 15 960 -6.51% | 17 072 -99.87% | 12 807 862 99872.06% | 12 811 36.88% | 9 360 79491.3% | 12 -99.92% | 14 314 -12% | 16 266 81.5% | 8 962 -3.8% | 9 316 7.73% | 8 647 610.93% | 1 216 | |||||
|
Оперативни разходи |
84 374 | 83 750 | 14 497 | 76 507 | 69 842 471 | 64 487 | 66 249 | 69 | 4 518 | 65 378 | 71 956 | 66 167 | 31 285 | 3 303 | |||||
|
Разходи за персонала |
18 851 5.81% | 17 815 22.89% | 14 497 10.61% | 13 107 | 10 890 1.67% | 10 712 | 9 501 4.69% | 9 075 -0.3% | 9 102 2.17% | 8 909 20.88% | 7 370 12.02% | 6 579 | |||||||
| Нетен марж | 18.97% -4.82% | 19.93% 25.89% | 15.84% -10.78% | 17.75% 20.44% | 14.74% -7.36% | 15.91% 34.38% | 11.84% -11.99% | 13.45% -38.99% | 22.05% 19.15% | 18.5% 80.21% | 10.27% -11.28% | 11.57% -34.65% | 17.71% 514.02% | 2.88% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 213 588 3.95% | 205 480 0.84% | 203 760 3.42% | 197 013 5.18% | 187 305 3.62% | 180 759 3.21% | 175 130 2.62% | 170 652 5.98% | 161 020 6.26% | 151 539 9.12% | 138 869 13.73% | 122 105 24.28% | 98 252 11.87% | 87 829 | |||||
|
Дълготрайни активи |
153 592 -3.66% | 159 429 -4.33% | 166 644 1.56% | 164 088 2.65% | 159 859 3.38% | 154 635 2.15% | 151 377 2.89% | 147 122 10.32% | 133 360 7.2% | 124 398 11.32% | 111 749 15.89% | 96 430 27% | 75 928 12.65% | 67 400 | |||||
|
Материални запаси |
1 717 43.3% | 1 198 7.08% | 1 119 10% | 1 017 87.03% | 544 -20.95% | 688 -20.87% | 870 0.29% | 867 -12.49% | 991 18.82% | 834 -19.26% | 1 033 11.79% | 924 -5.39% | 977 43.93% | 678 | |||||
|
Общо задължения |
45 620 -17.25% | 55 131 -18.92% | 67 992 -11.43% | 76 763 -6.79% | 82 353 -7.02% | 88 568 -6.17% | 94 396 -3.93% | 98 258 -4.42% | 102 801 -5.32% | 108 581 -2.48% | 111 338 9.76% | 101 441 21.4% | 83 560 3.86% | 80 456 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
13 794 20.64% | 11 435 -70.37% | 38 593 -25.15% | 51 558 -1.25% | 52 212 -13.84% | 60 597 -6.28% | 64 660 -4.97% | 68 044 -0.53% | 68 405 -6.29% | 73 000 -2.35% | 74 760 4.02% | 71 869 16.7% | 61 582 -3.19% | 63 613 | |||||
| Вземания общо | 22 956 15.92% | 19 803 9.26% | 18 125 -4.11% | 18 902 4.87% | 18 024 4.13% | 17 308 6.93% | 16 187 -2.67% | 16 630 -9.15% | 18 305 11.32% | 16 444 -0.25% | 16 486 1.09% | 16 307 4.12% | 15 662 3.68% | 15 107 | |||||
|
Собствен капитал |
167 968 11.72% | 150 349 10.74% | 135 767 12.9% | 120 250 14.58% | 104 952 13.84% | 92 191 14.19% | 80 734 11.52% | 72 394 24.35% | 58 219 35.53% | 42 958 56.03% | 27 531 33.23% | 20 664 40.64% | 14 692 99.26% | 7 373 | |||||
|
Парични средства |
35 322 41.25% | 25 007 39.59% | 17 915 36.54% | 13 121 49.03% | 8 804 2.38% | 8 599 35.83% | 6 331 13.2% | 5 593 -28.18% | 7 786 -18.96% | 9 608 5.47% | 9 110 8.87% | 8 367 47.83% | 5 660 22.39% | 4 625 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1093 -5.29% |
| 2020 | 1154 -2.86% |
| 2019 | 1188 0.85% |
| 2018 | 1178 -0.42% |
| 2017 | 1183 2.87% |
| 2016 | 1150 -0.69% |
| 2015 | 1158 -0.6% |
| 2014 | 1165 2.37% |
| 2013 | 1138 |