| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ДИАНИКС ООД | 13.08.2008 | Съдружник | 40% | 0-50 хил. € | 6 |
| ВИХРИС КОНСУЛТ ООД | 28.07.2011 | Съдружник | 20% | 0-50 хил. € | 5 |
| ВИХРИС СОЛЮШЪНС ООД | 28.07.2011 | Съдружник | 20% | 0-50 хил. € | 3 |
| ДИАНИК ООД | 29.07.2011 | Съдружник | 20% | 4 | |
| БИЗНЕС СОФТУЕР КОНСУЛТ-СЗ ООД | 08.12.2011 | Съдружник | 30% | 5M-50M € | 1 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 399 -10.14% | 444 -9.01% | 488 28.05% | 381 42.45% | 267 21.06% | 221 -0.92% | 223 9% | 205 16.62% | 175 -7.8% | 190 23.18% | 154 | 281 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
26 -15% | 31 -70% | 102 244.83% | 30 -3.33% | 31 -52.38% | 64 125% | 29 250% | 8 -86.44% | 60 18% | 51 42.86% | 36 | 73 | |||||||
|
Оперативни разходи |
359 | 412 | 372 | 335 | 226 | 147 | 194 | 233 | 150 | 134 | 114 | 209 | |||||||
|
Разходи за персонала |
131 -52.42% | 275 34.84% | 204 51.14% | 135 57.14% | 86 35.48% | 63 | 47 53.33% | 31 | 44 | ||||||||||
| Нетен марж | 6.54% -5.41% | 6.91% -67.03% | 20.96% 169.28% | 7.79% -32.14% | 11.47% -60.67% | 29.17% 127.08% | 12.84% 221.1% | 4% -88.37% | 34.4% 27.98% | 26.88% 15.98% | 23.18% | 25.82% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 751 9.46% | 686 3.79% | 661 54.85% | 427 23.7% | 345 36.64% | 253 -16.13% | 301 47.62% | 204 -9.73% | 226 48.82% | 152 -31.25% | 221 | 139 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
317 -1.27% | 321 -25.59% | 432 129.97% | 188 27.43% | 147 174.29% | 54 -54.74% | 119 100% | 59 -42.29% | 103 258.93% | 29 -42.86% | 50 | 19 | |||||||
|
Материални запаси |
4 14.29% | 4 0% | 4 0% | 4 16.67% | 3 0% | 3 | 1 0% | 1 | 1 | ||||||||||
|
Общо задължения |
448 -0.57% | 450 19.22% | 378 58.24% | 239 64.44% | 145 35.89% | 107 -16.06% | 127 -37.59% | 204 95.59% | 104 87.16% | 56 -21.58% | 71 | 44 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
316 -8.16% | 345 8.53% | 318 45.77% | 218 65.76% | 131 60.62% | 82 -20.4% | 103 -14.83% | 121 28.26% | 94 106.74% | 46 0% | 46 | 27 | |||||||
| Вземания общо | 274 16.05% | 236 95.34% | 121 -31.99% | 177 119.62% | 81 29.51% | 62 -54.48% | 137 119.67% | 62 -24.22% | 82 21.97% | 67 9.09% | 62 | 15 | |||||||
|
Собствен капитал |
125 26.42% | 99 -17.17% | 119 111.82% | 56 0% | 56 -42.41% | 98 50.39% | 65 78.87% | 36 -70.17% | 122 26.6% | 96 -35.84% | 150 | 95 | |||||||
|
Парични средства |
154 33.78% | 115 14.8% | 100 -55.15% | 223 110.1% | 106 352.17% | 24 -34.29% | 36 -55.97% | 81 253.33% | 23 181.25% | 8 -92% | 102 | 103 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 20 11.11% |
| 2020 | 18 |
| 2019 | 18 -50% |
| 2018 | 36 63.64% |
| 2017 | 22 22.22% |
| 2016 | 18 12.5% |
| 2015 | 16 23.08% |
| 2014 | 13 -27.78% |
| 2013 | 18 |