| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СИБОЛА АГРО ЕООД | 11.08.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| СИБОЛА ЕНЕРДЖИ ЕООД | 24.02.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | |
| СИБОЛА ПРОПЪРТИ ЕООД | 24.02.2011 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 160 1633.33% | 9 -89.02% | 84 -78.39% | 388 63.58% | 237 | 146 1.42% | 144 | 109 6.5% | 102 -33.99% | 155 -34.7% | 237 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
-98 -24.68% | -79 -54% | -51 -10100% | 1 -92.86% | 7 | 5 -75% | 18 | 21 4100% | 1 -99.03% | 53 -49.51% | 104 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
232 | 88 | 122 | 363 | 199 | 110 | 94 | 80 | 97 | 95 | 133 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
79 | 61 -12.5% | 70 11.48% | 62 | 64 133.33% | 28 | 15 38.1% | 11 -32.26% | 16 -6.06% | 17 | |||||||||
| Нетен марж | -61.54% 92.81% | -855.56% -1303.11% | -60.98% -46380.49% | 0.13% -95.63% | 3.02% | 3.16% -75.35% | 12.81% | 19.72% 3843.66% | 0.5% -98.53% | 33.99% -22.68% | 43.97% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 488 -11.49% | 552 -7.14% | 594 -26.69% | 810 -0.31% | 813 -19.78% | 1 013 | 732 0.63% | 727 | 687 101.2% | 342 -3.61% | 354 17.46% | 302 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
289 1.8% | 284 60.87% | 176 6.48% | 166 -54.04% | 360 -1.26% | 365 | 434 12.15% | 387 | 516 156.35% | 201 -4.14% | 210 82.67% | 115 | |||||||
|
Материални запаси |
2 | ||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
289 -31.1% | 419 15.33% | 364 -27.45% | 501 10.73% | 452 -29.71% | 644 | 370 0.14% | 369 | 370 167.78% | 138 98.53% | 70 0% | 70 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
73 | 96 -45.8% | 176 -48.96% | 346 | 327 52.38% | 215 | 271 883.33% | 28 38.46% | 20 25.81% | 16 | |||||||||
| Вземания общо | 477 83.83% | 259 -36.47% | 408 66.95% | 244 9.89% | 222 -6.25% | 237 | 62 10% | 56 | 67 -13.82% | 78 67.03% | 47 -23.53% | 61 | |||||||
|
Собствен капитал |
132 -42.57% | 231 -25.45% | 309 -14.18% | 360 -2.49% | 370 | 362 1.14% | 358 | 318 11.29% | 285 0.18% | 285 22.69% | 232 | ||||||||
|
Парични средства |
2 | 1 -94.44% | 18 -94.63% | 343 2.45% | 334 | 207 42.11% | 146 | 104 72.03% | 60 -36.22% | 95 -22.27% | 122 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 16.67% |
| 2020 | 6 -14.29% |
| 2019 | 7 -12.5% |
| 2018 | 8 -20% |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 10 11.11% |
| 2014 | 9 12.5% |
| 2013 | 8 |