| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Синео ООД | 08.08.2023 | Съдружник | 90% | 0-50 хил. € | |
| ТВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 26.08.2024 | Съдружник | 50% | ||
| ДЖИ И ФАРМАСЮТИКЪЛС ООД | 11.02.2008 | Съдружник | 50% | 5M-50M € | 149 |
| ЕКОФАРМ КЛИНИКЪЛ РИСЪРЧ ЕООД | 06.02.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | |
| КредоУеб Сървисис ЕООД | 19.12.2023 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 27 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 656 -16.31% | 11 538 11.59% | 10 339 11.27% | 9 292 -6.16% | 9 901 -4.99% | 10 422 -15.78% | 12 374 15.5% | 10 714 3.6% | 10 341 8.94% | 9 493 9.9% | 8 637 -10.06% | 9 604 4.3% | 9 208 -14.15% | 10 726 | |||||
|
Счетоводна печалба |
1 666 23.78% | 1 346 73.96% | 774 149.26% | 310 -35.49% | 481 -66.2% | 1 423 149.24% | 571 -34.06% | 866 -11.91% | 983 40.78% | 698 67.2% | 418 -49.82% | 832 13.37% | 734 -59.52% | 1 814 | |||||
|
Оперативни разходи |
4 216 | 4 761 | 4 675 | 4 567 | 4 726 | 4 347 | 4 985 | 4 097 | 3 863 | 3 363 | 3 434 | 3 318 | 2 546 | 3 020 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 364 0.04% | 2 363 9.97% | 2 149 9.31% | 1 966 5.23% | 1 868 9.21% | 1 711 -0.18% | 1 714 14.79% | 1 493 22.95% | 1 214 23.57% | 983 21.65% | 808 19.97% | 673 -2.08% | 688 31.22% | 524 | |||||
| Нетен марж | 17.25% 47.9% | 11.66% 55.89% | 7.48% 124% | 3.34% -31.26% | 4.86% -64.42% | 13.66% 195.92% | 4.62% -42.91% | 8.08% -14.97% | 9.51% 29.22% | 7.36% 52.13% | 4.84% -44.2% | 8.67% 8.7% | 7.97% -52.84% | 16.91% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 20 334 9.69% | 18 538 11.54% | 16 620 26.12% | 13 178 4.39% | 12 623 1.19% | 12 475 -11.85% | 14 152 8.95% | 12 989 11.73% | 11 625 10.98% | 10 475 12.11% | 9 343 3.05% | 9 067 -8.82% | 9 944 15.35% | 8 621 | |||||
|
Дълготрайни активи |
14 287 13.34% | 12 606 38.87% | 9 077 19.63% | 7 588 8.49% | 6 994 5.38% | 6 637 3.1% | 6 438 2.17% | 6 301 4.72% | 6 017 7.12% | 5 618 11.76% | 5 027 -7.55% | 5 437 23.55% | 4 401 | ||||||
|
Материални запаси |
3 313 48.26% | 2 234 -27% | 3 061 2.43% | 2 988 14.9% | 2 600 -0.12% | 2 603 -13.12% | 2 997 5.3% | 2 846 -2.61% | 2 922 28.8% | 2 269 11.54% | 2 034 11.93% | 1 817 -24.75% | 2 415 20.89% | 1 998 | |||||
|
Общо задължения |
9 050 5.92% | 8 544 12.87% | 7 570 59.62% | 4 742 39.75% | 3 393 -0.12% | 3 398 -43.83% | 6 049 17.56% | 5 146 12.79% | 4 562 13.73% | 4 012 14.29% | 3 510 4.32% | 3 365 -27.37% | 4 633 27.21% | 3 642 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
2 908 -13.4% | 3 358 80.39% | 1 862 265.2% | 510 -38.76% | 832 -12.24% | 948 39.26% | 681 37.32% | 496 32.33% | 375 -25.51% | 503 108.03% | 242 -74.54% | 950 75.78% | 540 | ||||||
| Вземания общо | 1 593 -8.68% | 1 744 150.26% | 697 -85.1% | 4 676 136.43% | 1 978 -11.99% | 2 247 -32.15% | 3 312 16.39% | 2 846 59.21% | 1 787 31.33% | 1 361 -9.27% | 1 500 -13.76% | 1 739 21.2% | 1 435 -25.11% | 1 916 | |||||
|
Собствен капитал |
11 284 12.9% | 9 994 10.43% | 9 050 7.29% | 8 435 -8.61% | 9 230 1.68% | 9 077 12.03% | 8 102 3.3% | 7 844 11.05% | 7 063 9.28% | 6 463 10.8% | 5 833 2.3% | 5 702 7.35% | 5 311 6.67% | 4 979 | |||||
|
Парични средства |
76 -55.65% | 172 -3.45% | 178 43.21% | 124 -72.94% | 459 -11.18% | 517 -47.83% | 991 22.97% | 806 61.97% | 497 -37.99% | 802 86.56% | 430 -3% | 443 46.45% | 303 -1.17% | 306 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 111 3.74% |
| 2020 | 107 -4.46% |
| 2019 | 112 1.82% |
| 2018 | 110 -5.98% |
| 2017 | 117 -1.68% |
| 2016 | 119 -0.83% |
| 2015 | 120 |
| 2014 | 120 1.69% |
| 2013 | 118 |