| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 19 2.78% | 18 24.14% | 15 16% | 13 -16.67% | 15 | 22 975% | 2 | 17 -87.64% | 141 497.83% | 24 -75.4% | 96 -37.67% | 153 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 -50% | 1 | 1 150% | -2 | -14 46.15% | -27 | 5 900% | 1 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
18 | 17 | 14 | 12 | 14 | 20 | 2 | 32 | 11 | 61 | 152 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
11 0% | 11 0% | 11 22.22% | 9 0% | 9 | 8 | 20 11.43% | 18 -33.96% | 27 -51.38% | 56 55.71% | 36 | ||||||||
| Нетен марж | 2.7% -51.35% | 5.56% 61.11% | 3.45% -13.79% | 4% -40% | 6.67% | 4.65% 104.65% | -100% | -82.35% -335.52% | -18.91% | 5.35% 1504.28% | 0.33% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 118 0% | 118 2.67% | 115 -1.32% | 117 | 122 -4.02% | 127 0.81% | 126 | 126 -10.18% | 141 -15.9% | 167 -5.76% | 177 15.67% | 153 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
93 0% | 93 0% | 93 0% | 93 | 93 0% | 93 0% | 93 | 106 -3.26% | 110 -3.15% | 114 0% | 114 226.47% | 35 | |||||||
|
Материални запаси |
2 | 31 | 64 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
12 | 8 650% | 1 | 70 0% | 70 -60.81% | 177 1288% | 13 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 11 0% | 11 15.79% | 10 -13.64% | 11 | 28 -14.06% | 33 3.23% | 32 | 12 4.55% | 11 15.79% | 10 | |||||||||
|
Собствен капитал |
118 0.43% | 118 2.22% | 115 0% | 115 | 115 -10.04% | 127 0.81% | 126 | 126 -10.18% | 141 -15.9% | 167 -5.76% | 177 26.18% | 141 | |||||||
|
Парични средства |
2 -25% | 2 300% | 1 0% | 1 | 1 -33.33% | 2 0% | 2 | 8 -57.89% | 19 -55.81% | 44 -31.2% | 64 -46.12% | 119 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2019 | 1 -50% |
| 2018 | 2 -33.33% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 -25% |
| 2015 | 4 100% |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |