| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 41.67% | 6 -67.57% | 19 -65.74% | 55 6.93% | 52 -12.17% | 59 -4.96% | 62 42.35% | 43 18.06% | 37 -18.18% | 45 -29.03% | 63 24% | 51 -57.08% | 119 67.63% | 71 | |||
|
Счетоводна печалба |
-8 0% | -8 63.41% | -21 -246.43% | 14 -17.65% | 17 -22.73% | 22 41.94% | 16 19.23% | 13 23.81% | 11 16.67% | 9 | 16 -69.61% | 52 39.73% | 37 | ||||
|
Оперативни разходи |
8 | 14 | 40 | 39 | 32 | 34 | 46 | 30 | 25 | 36 | 38 | 35 | 65 | 34 | |||
|
Разходи за персонала |
4 0% | 4 -55.56% | 9 80% | 5 -50% | 10 100% | 5 -37.5% | 8 6.67% | 8 -6.25% | 8 -20% | 10 5.26% | 10 18.75% | 8 -78.67% | 38 3650% | 1 | |||
| Нетен марж | -88.24% 29.41% | -125% -12.8% | -110.81% -527.41% | 25.93% -22.98% | 33.66% -12.02% | 38.26% 49.34% | 25.62% -16.24% | 30.59% 4.87% | 29.17% 42.59% | 20.45% | 31% -29.19% | 43.78% -16.64% | 52.52% | ||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 31 3.39% | 30 -54.62% | 66 -56.08% | 151 -42.64% | 264 3.61% | 255 17.45% | 217 0.47% | 216 9.04% | 198 -2.76% | 203 19.16% | 171 16.78% | 146 12.16% | 130 56.44% | 83 | |||
|
Дълготрайни активи |
27 -3.7% | 28 -6.9% | 30 -74.67% | 117 21.16% | 97 -22.22% | 124 145.45% | 51 20.73% | 42 -1.2% | 42 -65.98% | 125 187.06% | 43 2.41% | 42 45.61% | 29 90% | 15 | |||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 | 1 -95% | 10 66.67% | 6 -57.14% | 14 | 12 60% | 8 -67.39% | 24 | 83 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 | 167 1386.36% | 11 -66.67% | 34 22.22% | 28 184.21% | 10 18.75% | 8 128.57% | 4 40% | 3 | |||||||
|
Собствен капитал |
31 1.69% | 30 -54.26% | 66 -53.26% | 141 -45.24% | 258 7.23% | 240 10.85% | 217 6.53% | 203 6.99% | 190 5.68% | 180 5.39% | 171 16.78% | 146 12.16% | 130 97.67% | 66 | |||
|
Парични средства |
5 125% | 2 | 119 164.77% | 45 -23.48% | 59 0.88% | 58 -16.79% | 70 92.96% | 36 3450% | 1 -93.75% | 16 -75% | 65 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 -50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |