| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 26 -1.92% | 27 -86.17% | 192 15.34% | 167 85.23% | 90 18.92% | 76 0% | 76 362.5% | 16 0% | 16 220% | 5 0% | 5 -61.54% | 13 -35% | 20 135.29% | 9 | ||
|
Счетоводна печалба |
-10 13.04% | -12 -108.13% | 145 19.92% | 121 34.09% | 90 218.92% | -76 -200% | 76 562.5% | -16 -200% | 16 220% | 5 0% | 5 -61.54% | 13 -35% | 20 | |||
|
Оперативни разходи |
16 | 38 | 48 | 46 | 33 | |||||||||||
|
Разходи за персонала |
16 -55.71% | 36 0% | 36 -7.89% | 39 | ||||||||||||
| Нетен марж | -39.22% 11.34% | -44.23% -158.77% | 75.27% 3.97% | 72.39% -27.61% | 100% 200% | -100% -200% | 100% 200% | -100% -200% | 100% 0% | 100% 0% | 100% 0% | 100% 0% | 100% | |||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 793 0.91% | 786 -1.47% | 798 22.07% | 653 23.48% | 529 20.49% | 439 10.41% | 398 20.25% | 331 0% | 331 5.2% | 314 0% | 314 2.5% | 307 4.53% | 293 7.49% | 273 | ||
|
Дълготрайни активи |
6 0% | 6 0% | 6 -33.33% | 9 0% | 9 0% | 9 0% | 9 0% | 9 | ||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 0% | 1 | 320 | 307 | |||||||||||
|
Общо задължения |
3 0% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 | 76 -90.82% | 824 4937.5% | 16 | 293 | ||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | 791 0.98% | 784 -0.39% | 787 21.85% | 646 26.55% | 510 19.38% | 427 7.46% | 398 | 320 3.14% | 310 0% | 310 | ||||||
|
Собствен капитал |
793 1.31% | 783 -1.48% | 795 22.27% | 650 22.8% | 529 31.01% | 404 23.05% | 328 5.25% | 312 -5.72% | 331 5.2% | 314 0% | 314 2.5% | 307 4.53% | 293 7.49% | 273 | ||
|
Парични средства |
2 -25% | 2 -50% | 4 300% | 1 -89.47% | 10 280% | 3 | 2 -99.36% | 322 6888.89% | 5 0% | 5 -98.5% | 307 4.53% | 293 7.49% | 273 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2019 | 13 44.44% |
| 2018 | 9 -25% |
| 2017 | 12 |