| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| КОСМОС ОЙЛ ЕООД | 18.11.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 9 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 26 604 -25.74% | 35 825 1.26% | 35 380 12.16% | 31 545 4.47% | 30 196 -14.27% | 35 223 -4.43% | 36 857 2.4% | 35 994 3.81% | 34 672 3.83% | 33 391 40.32% | 23 797 | 21 275 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
133 -35.16% | 205 228.69% | 62 54.43% | 40 129.15% | -139 -179.94% | 173 50.67% | 115 93.97% | 59 -48.44% | 115 -65.33% | 332 6.22% | 312 | 159 | |||||||
|
Оперативни разходи |
26 430 | 35 581 | 35 286 | 31 471 | 30 304 | 34 964 | 36 692 | 35 896 | 34 520 | 32 996 | 23 433 | 21 116 | |||||||
|
Разходи за персонала |
773 7.39% | 720 21.59% | 592 0.43% | 590 -8.71% | 646 9.26% | 591 28.3% | 461 20.29% | 383 4.46% | 367 211.74% | 118 17.35% | 100 | ||||||||
| Нетен марж | 0.5% -12.69% | 0.57% 224.61% | 0.18% 37.69% | 0.13% 127.9% | -0.46% -193.25% | 0.49% 57.66% | 0.31% 89.42% | 0.16% -50.34% | 0.33% -66.61% | 0.99% -24.3% | 1.31% | 0.75% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 259 -27.4% | 1 734 7.24% | 1 617 -4.67% | 1 696 -23.08% | 2 205 0.56% | 2 192 -6.33% | 2 341 -3.36% | 2 422 13.57% | 2 133 5.38% | 2 024 0% | 2 024 | 1 769 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
265 -3.53% | 275 0.37% | 274 -29.84% | 391 -11.06% | 439 -9.1% | 483 -2.28% | 494 53.01% | 323 187.27% | 112 -85.84% | 795 578.6% | 117 | 162 | |||||||
|
Материални запаси |
174 -54.77% | 386 57.74% | 244 -13.56% | 283 3.17% | 274 8.72% | 252 2.49% | 246 -28.74% | 345 4.17% | 331 4.52% | 317 -2.82% | 326 | 293 | |||||||
|
Общо задължения |
519 -49.9% | 1 036 -0.64% | 1 043 -17.42% | 1 262 10.17% | 1 146 15.16% | 995 -23.11% | 1 294 -12.48% | 1 479 19.01% | 1 242 1.08% | 1 229 0% | 1 229 | 1 382 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
318 0% | 318 1.64% | 312 -26.03% | 422 535.38% | 66 -26.14% | 90 -72.76% | 330 | 354 202.18% | 117 -71.52% | 411 | 482 | ||||||||
| Вземания общо | 467 -44.4% | 840 2.95% | 816 -9.84% | 904 25.82% | 719 20.58% | 596 -25.92% | 805 -33.84% | 1 216 -12.7% | 1 393 3.61% | 1 345 0% | 1 345 | 1 229 | |||||||
|
Собствен капитал |
740 6.01% | 698 21.55% | 574 32.43% | 434 -59.05% | 1 059 -11.57% | 1 197 14.41% | 1 047 10.95% | 943 5.97% | 890 12.03% | 795 0% | 795 | 387 | |||||||
|
Парични средства |
200 -12.92% | 230 14.25% | 201 75.45% | 115 -85.11% | 769 -10.53% | 859 8.45% | 793 52.86% | 518 77.89% | 291 26.39% | 231 -0.44% | 232 | 79 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 62 21.57% |
| 2020 | 51 -17.74% |
| 2019 | 62 463.64% |
| 2018 | 11 -80.7% |
| 2017 | 57 -5% |
| 2016 | 60 1.69% |
| 2015 | 59 5.36% |
| 2014 | 56 19.15% |
| 2013 | 47 |