ГАЗ ПЛЮС ЕООД

Статус
Активен
ЕИК/ПИК
130914515
Регистрация по ЗДДС
Не
Дата на регистрация
2002 година
Наименование
ГАЗ ПЛЮС
Правна форма
Еднолично дружество с ограничена отговорност (ЕООД)
Седалище адрес
БЪЛГАРИЯ, гр. Елин Пелин (2100), Витоша-АКЦ, 13, ет. 4, ап. 45
Актуални контакти
Търсим в интернет за уебсайт, дейност, имейл, телефон и социални профили
Предмет на дейност
търговия със стоки и услуги, продажба, транспорт и дистрибуция на петролни продукти и газ, консултантска дейност, както и всяка друга незабранена от закона дейност... търговия със стоки и услуги, продажба, транспорт и дистрибуция на петролни продукти и газ, консултантска дейност, както и всяка друга незабранена от закона дейност прочети още скрии
Представляващи
Управител: АЛЕКСИ ИВАНОВ АЛЕКСИЕВ (свързан с 1 фирма)
Собственост
Едноличен собственик на капитала: АЛЕКСИ ИВАНОВ АЛЕКСИЕВ (свързан с 1 фирма)
Капитал размер
2 556 € (2 556 € внесен)

Дъщерни дружества

Няма данни.

Актуални контакти

Ще претърсим интернет пространството за актуален уебсайт, дейност, телефон, имейл адрес и социални мрежи на компанията. Натиснете бутона по-долу за да започнете.

Финансови показатели

Отчет за приходите и разходите
Няма данни.
Балансов отчет
Няма данни.

Служители

Няма данни.

Резюме

Фирма ГАЗ ПЛЮС ЕООД с ЕИК/ПИК 130914515 е основана на 5 Декември 2008 година с правна форма "Дружество с ограничена отговорност" или на кратко "ООД". Седалището на компанията се намира в гр. Елин Пелин, а началният внесен капитал е в размер на 2 556 евро.

Хронология

2002
Регистрация на фирмата

17.12.2002
Регистрация по ЗДДС
Фирмата се регистрира по ЗДДС с номер BG130914515 на основание чл. 96 от ЗДДС - Задължителна регистрация

05.12.2008
Съдружник
Борис Митев Янев 2 500 лв - 50,00% дял
Любомир Николаев Димчев 2 500 лв - 50,00% дял
Промяна предмет на дейност
търговия със стоки и услуги, продажба, транспорт и дистрибуция на петролни продукти и газ, консултантска дейност, както и всяка друга незебранена от закона дейност.
търговия със стоки и услуги, продажба, транспорт и дистрибуция на петролни продукти и газ, консултантска дейност, както и всяка друга незабранена от закона дейност

08.12.2008
Промяна легална форма
Легалната форма се сменя от ООД на ЕООД
Едноличен собственик на капитала

06.02.2009
Промяна Едноличен собственик на капитала

11.02.2010
Дерегистрация по ЗДДС
Фирмата се дерегистрира по ЗДДС (предишна регистрация: чл. 96 от ЗДДС)

04.01.2026
Конвертиране на капитала в евро
Капиталът е конвертиран от 5 000 лв. в 2 556 €

Свързани фирми


Предишна фирма Следваща фирма