| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ПРОМЕТ СЕКЮРИТИ ЕООД | 03.06.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 500k-5M € | 50 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 218 669 | 255 487 28.31% | 199 121 15.47% | 172 446 7.25% | 160 797 -20.69% | 202 735 -6.26% | 216 268 | 207 275 70.46% | 121 594 -0.37% | 122 044 229.27% | 37 065 23.82% | 29 935 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
2 554 | 8 640 154.85% | 3 390 114.8% | 1 578 155.6% | -2 839 -69.11% | -1 679 60.37% | -4 236 | -8 418 40.53% | -14 155 3.24% | -14 629 -167.24% | -5 474 -695.77% | 919 | |||||||
|
Оперативни разходи |
218 668 | 243 050 | 193 780 | 21 969 | 163 816 | 204 515 | 164 421 | 223 368 | 130 999 | 122 950 | 42 248 | 20 813 | |||||||
|
Разходи за персонала |
7 262 | 6 921 19.24% | 5 805 | 5 575 2.28% | 5 450 | 5 649 -11.01% | 6 348 | 7 412 28.92% | 5 749 | ||||||||||
| Нетен марж | 1.17% | 3.38% 98.62% | 1.7% 86.03% | 0.92% 151.85% | -1.77% -113.22% | -0.83% 57.73% | -1.96% | -4.06% 65.11% | -11.64% 2.88% | -11.99% 18.84% | -14.77% -581.17% | 3.07% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 121 585 | 155 721 15.13% | 135 260 1.79% | 132 884 18.77% | 111 886 -8.3% | 122 018 -30.94% | 176 689 | 136 392 10.01% | 123 986 10.72% | 111 984 45.17% | 77 141 236.51% | 22 924 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
67 583 | 69 141 -0.62% | 69 570 -1.49% | 70 624 -1.86% | 71 961 -2.73% | 73 980 -3.05% | 76 309 | 81 266 -4.48% | 85 075 18.02% | 72 083 312.24% | 17 486 6.61% | 16 402 | |||||||
|
Материални запаси |
25 001 | 29 468 -34.24% | 44 812 27.81% | 35 060 62.07% | 21 632 -16.2% | 25 814 -54.82% | 57 131 | 38 141 97.06% | 19 355 -29.34% | 27 391 -33.43% | 41 147 1521.19% | 2 538 | |||||||
|
Общо задължения |
85 649 | 124 097 10.71% | 112 092 -0.94% | 113 152 20.83% | 93 647 -7% | 100 700 -34.56% | 153 880 | 147 701 23.82% | 119 289 -11.79% | 135 226 77.31% | 76 263 434.62% | 14 265 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
10 000 | 3 836 159.67% | 1 477 0% | 1 477 | |||||||||||||||
| Вземания общо | 25 917 | 53 568 205.08% | 17 559 -21.57% | 22 388 62.01% | 13 819 -19.12% | 17 085 -51.96% | 35 565 | 15 945 -4.72% | 16 735 74.84% | 9 572 -44.41% | 17 217 334.06% | 3 967 | |||||||
|
Собствен капитал |
35 936 | 31 624 36.49% | 23 169 17.42% | 19 731 8.18% | 18 239 -14.44% | 21 317 -6.54% | 22 809 | -11 309 -340.78% | 4 697 120.21% | -23 242 -2747.47% | 878 -86.3% | 6 409 | |||||||
|
Парични средства |
2 980 | 3 468 4.48% | 3 319 -31.02% | 4 811 47.65% | 3 258 -36.28% | 5 113 -33.22% | 7 658 | 1 040 -60.95% | 2 664 835.55% | 285 -77.95% | 1 292 7329.41% | 17 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 474 0.85% |
| 2020 | 470 -1.26% |
| 2019 | 476 -1.04% |
| 2018 | 481 |
| 2017 | 481 -2.63% |
| 2016 | 494 -0.6% |
| 2015 | 497 |
| 2014 | 497 -2.36% |
| 2013 | 509 |