| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 660 -29.19% | 2 344 7.48% | 2 181 10.35% | 1 976 -2.03% | 2 017 | 999 -5.97% | 1 062 -2.26% | 1 087 -23.58% | 1 422 -6.68% | 1 524 -17.06% | 1 838 -44.81% | 3 330 23.43% | 2 698 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
87 0% | 87 25% | 70 -69.09% | 225 -0.45% | 226 | 407 12.43% | 362 4.58% | 346 21.11% | 286 -22.36% | 368 -7.1% | 396 -8.72% | 434 110.67% | 206 | ||||||
|
Оперативни разходи |
1 533 | 2 225 | 2 109 | 1 719 | 1 794 | 564 | 698 | 740 | 1 137 | 1 157 | 1 441 | 2 895 | 2 492 | ||||||
|
Разходи за персонала |
21 0% | 21 17.14% | 18 0% | 18 16.67% | 15 | 21 -12.5% | 25 -15.79% | 29 42.5% | 20 -29.82% | 29 26.67% | 23 87.5% | 12 41.18% | 9 | ||||||
| Нетен марж | 5.24% 41.22% | 3.71% 16.3% | 3.19% -71.99% | 11.38% 1.61% | 11.2% | 40.74% 19.56% | 34.07% 6.99% | 31.84% 58.48% | 20.09% -16.81% | 24.15% 12.01% | 21.56% 65.4% | 13.04% 70.68% | 7.64% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 069 9.13% | 980 41.93% | 690 -43.13% | 1 214 26.68% | 958 | 1 191 55.16% | 767 51.62% | 506 73.08% | 292 -22.07% | 375 -11.57% | 424 -0.6% | 427 81.92% | 235 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
1 0% | 1 -33.33% | 2 | 16 -5.88% | 17 | 14 | |||||||||||||
|
Материални запаси |
1 0% | 1 | 1 | 1 0% | 1 | ||||||||||||||
|
Общо задължения |
742 225.34% | 228 792% | 26 -18.03% | 31 | 64 34.04% | 48 -90.51% | 506 10900% | 5 -98.76% | 372 1448.94% | 24 571.43% | 4 40% | 3 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 957 20.4% | 795 58.25% | 502 11.21% | 451 -25.04% | 602 | 1 157 54.89% | 747 148.05% | 301 4.43% | 288 7.43% | 268 -1.32% | 272 40% | 194 153.33% | 77 | ||||||
|
Собствен капитал |
839 11.56% | 752 13.08% | 665 -43.8% | 1 183 23.43% | 958 | 1 126 56.57% | 719 55.3% | 463 60.92% | 288 -22.66% | 372 -7.02% | 400 -5.43% | 423 82.38% | 232 | ||||||
|
Парични средства |
112 -39.23% | 185 -1.09% | 187 -75.4% | 761 96.57% | 387 | 17 560% | 3 -98.75% | 205 5614.29% | 4 -96.63% | 106 -29.97% | 152 -34.58% | 232 61.57% | 144 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 -12.5% |
| 2019 | 8 60% |
| 2018 | 5 -28.57% |
| 2017 | 7 -12.5% |
| 2016 | 8 -20% |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 10 -16.67% |
| 2013 | 12 |