| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| МВ Пропъртис ЕООД | 18.11.2021 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 2 884 15.17% | 2 504 -8.67% | 2 742 8.78% | 2 520 21.79% | 2 069 22.6% | 1 688 -1.4% | 1 712 | 1 376 -27.52% | 1 899 55.27% | 1 223 36.14% | 898 -52.23% | 1 881 -14.47% | 2 199 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
469 8.64% | 432 72.8% | 250 -50.46% | 505 20.07% | 420 39.8% | 301 -44.05% | 537 | 473 -36.79% | 749 6004.17% | 12 104.49% | -273 -173.35% | 372 -61.76% | 973 | ||||||
|
Оперативни разходи |
2 413 | 2 071 | 2 481 | 1 993 | 1 612 | 1 365 | 1 163 | 900 | 1 140 | 1 188 | 1 144 | 1 489 | 1 117 | ||||||
|
Разходи за персонала |
1 357 31.97% | 1 028 -13.39% | 1 187 94.96% | 609 48.13% | 411 -10.77% | 461 -0.88% | 465 | 154 29.61% | 119 0% | 119 -5.67% | 126 -22.57% | 163 168.07% | 61 | ||||||
| Нетен марж | 16.28% -5.67% | 17.26% 89.21% | 9.12% -54.46% | 20.02% -1.41% | 20.31% 14.03% | 17.81% -43.26% | 31.39% | 34.4% -12.8% | 39.45% 3831.39% | 1% 103.3% | -30.39% -253.55% | 19.79% -55.3% | 44.28% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 3 283 20.4% | 2 727 3.45% | 2 636 -8.79% | 2 890 -0.02% | 2 890 -1.89% | 2 946 38.31% | 2 130 52.32% | 1 398 -25.66% | 1 881 0.44% | 1 873 5.23% | 1 780 -4.86% | 1 871 -11.96% | 2 125 4.69% | 2 030 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 759 -4.26% | 1 837 -13.04% | 2 113 -5.83% | 2 244 -2.66% | 2 305 -3.84% | 2 397 76.77% | 1 356 -3.03% | 1 398 -3.63% | 1 451 28.3% | 1 131 -3.07% | 1 167 -9.37% | 1 287 -9% | 1 415 5.13% | 1 346 | |||||
|
Материални запаси |
51 53.85% | 33 -8.45% | 36 -38.26% | 59 -3.36% | 61 -5.56% | 64 -11.27% | 73 -28.64% | 102 -26.3% | 138 -44.44% | 248 -5.63% | 263 -24.49% | 349 -30.69% | 503 154.92% | 197 | |||||
|
Общо задължения |
305 77.68% | 172 13.9% | 151 -73.73% | 574 -17.55% | 696 -24.83% | 926 357.58% | 202 -16.98% | 244 -1.45% | 247 622.39% | 34 -85.08% | 230 -25.04% | 306 6.77% | 287 -48.58% | 558 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
436 -10.68% | 488 -42.71% | 852 661.19% | 112 | 198 | 189 -26.93% | 258 13.48% | 228 -37.76% | 366 | ||||||||||
| Вземания общо | 153 -21.05% | 194 -2.56% | 199 24.2% | 161 22.18% | 131 -49.71% | 261 -22.22% | 336 66.33% | 202 0.25% | 201 -24.67% | 267 26.63% | 211 24.77% | 169 5.41% | 161 -48.94% | 314 | |||||
|
Собствен капитал |
2 974 16.39% | 2 555 2.82% | 2 485 7.31% | 2 316 5.55% | 2 194 8.63% | 2 020 4.77% | 1 928 22.09% | 1 579 -3.35% | 1 634 -11.15% | 1 839 18.88% | 1 547 -1.14% | 1 565 -14.88% | 1 838 24.87% | 1 472 | |||||
|
Парични средства |
1 317 100.08% | 658 131.06% | 285 -32.81% | 424 8.65% | 390 79.95% | 217 -40.28% | 363 26.33% | 287 226.74% | 88 -60.73% | 224 64.04% | 137 115.32% | 63 47.62% | 43 -74.77% | 170 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 43 -4.44% |
| 2020 | 45 18.42% |
| 2019 | 38 -17.39% |
| 2018 | 46 |
| 2017 | 46 -9.8% |
| 2016 | 51 |
| 2015 | 51 10.87% |
| 2014 | 46 -2.13% |
| 2013 | 47 |