| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 19 8.57% | 18 | 26 -19.05% | 32 0% | 32 26% | 26 -38.27% | 41 12.5% | 37 -32.71% | 55 -52.44% | 115 15.38% | 100 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
8 14.29% | 7 | 4 -52.94% | 9 54.55% | 6 -21.43% | 7 -46.15% | 13 136.36% | 6 -15.38% | 7 -86.32% | 49 58.33% | 31 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
10 | 11 | 21 | 22 | 26 | 18 | 28 | 32 | 48 | 66 | 56 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
8 6.67% | 8 | 8 15.38% | 7 | 4 -50% | 8 -38.46% | 13 -29.73% | 19 -26% | 26 8.7% | 24 | |||||||||
| Нетен марж | 42.11% 5.26% | 40% | 15.69% -41.87% | 26.98% 54.55% | 17.46% -37.64% | 28% -12.77% | 32.1% 110.1% | 15.28% 25.75% | 12.15% -71.22% | 42.22% 37.22% | 30.77% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 118 -13.21% | 135 8.61% | 125 -1.61% | 127 -6.42% | 135 -1.49% | 138 2.28% | 134 -7.72% | 146 4.4% | 140 4.6% | 133 -10% | 148 -0.34% | 149 -1.69% | 151 36.41% | 111 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 18 0% | 18 -65% | 51 4900% | 1 -33.33% | 2 -40% | 3 | ||||||||||||
|
Материални запаси |
1 | 4 | 2 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
5 -96.6% | 135 26400% | 1 -99.62% | 135 26400% | 1 -75% | 2 0% | 2 100% | 1 100% | 1 0% | 1 | 12 0% | 12 -20.69% | 15 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 7 | 1 -85.71% | 4 16.67% | 3 | 5 42.86% | 4 -22.22% | 5 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
116 | 124 -2.02% | 127 -6.06% | 135 -1.12% | 137 3.09% | 132 -8.48% | 145 3.66% | 140 5% | 133 -12.16% | 151 3.5% | 146 4.76% | 140 45.21% | 96 | ||||||
|
Парични средства |
130 -2.67% | 134 -7.75% | 145 6.77% | 136 4.72% | 130 -12.41% | 148 3.2% | 144 -1.06% | 145 40.59% | 103 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |