| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 20 8.33% | 18 12.5% | 16 18.52% | 14 -3.57% | 14 3.7% | 14 -10% | 15 15.38% | 13 -10.34% | 15 -35.56% | 23 -6.25% | 25 -2.04% | 25 2.08% | 25 -2.04% | 25 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 0% | 4 -30% | 5 100% | 3 -58.33% | 6 300% | 2 -62.5% | 4 700% | 1 -88.89% | 5 50% | 3 20% | 3 171.43% | -4 36.36% | -6 -237.5% | 4 | |||||
|
Оперативни разходи |
18 | 15 | 12 | 11 | 8 | 12 | 11 | 12 | 10 | 19 | 22 | 29 | 30 | 34 | |||||
|
Разходи за персонала |
12 26.32% | 10 111.11% | 5 12.5% | 4 -33.33% | 6 -20% | 8 15.38% | 7 0% | 7 85.71% | 4 -56.25% | 8 -11.11% | 9 -41.94% | 16 -11.43% | 18 29.63% | 14 | |||||
| Нетен марж | 17.95% -7.69% | 19.44% -37.78% | 31.25% 68.75% | 18.52% -56.79% | 42.86% 285.71% | 11.11% -58.33% | 26.67% 593.33% | 3.85% -87.61% | 31.03% 132.76% | 13.33% 28% | 10.42% 172.92% | -14.29% 37.66% | -22.92% -240.36% | 16.33% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 24 -2.13% | 24 6.82% | 22 25.71% | 18 34.62% | 13 73.33% | 8 25% | 6 200% | 2 33.33% | 2 -50% | 3 200% | 1 0% | 1 -50% | 2 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
15 20% | 13 -26.47% | 17 78.95% | 10 18.75% | 8 45.45% | 6 | 1 0% | 1 -50% | 1 | 1 | |||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
2 0% | 2 -50% | 3 0% | 3 | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -92.31% | 7 -13.33% | 8 -25% | 10 400% | 2 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 -14.29% | 7 -26.32% | 10 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 0% | 2 -25% | 2 33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 0% | 1 | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 | |||||||
|
Собствен капитал |
22 -2.27% | 22 15.79% | 19 31.03% | 15 11.54% | 13 85.71% | 7 27.27% | 6 266.67% | 2 50% | 1 128.57% | -4 46.15% | -7 27.78% | -9 -100% | -5 | ||||||
|
Парични средства |
7 -31.58% | 10 216.67% | 3 -53.85% | 7 62.5% | 4 166.67% | 2 -72.73% | 6 266.67% | 2 200% | 1 -50% | 1 | 1 0% | 1 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 300% |
| 2020 | 1 -66.67% |
| 2019 | 3 200% |
| 2018 | 1 -50% |
| 2017 | 2 -50% |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |