| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 326 -19.77% | 406 | 221 1.88% | 217 53.99% | 141 -21.59% | 180 0% | 180 23.51% | 146 -34.33% | 222 -58.03% | 529 -22.2% | 680 | ||||||||
|
Счетоводна печалба |
1 | -1 -133.33% | 2 150% | -3 -700% | 1 -87.5% | 4 200% | -4 -700% | -1 | 3 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
326 | 404 | 222 | 215 | 144 | 179 | 176 | 150 | 222 | 528 | 676 | ||||||||
|
Разходи за персонала |
20 11.43% | 18 | 8 23.08% | 7 8.33% | 6 0% | 6 -33.33% | 9 -14.29% | 11 -47.5% | 20 5.26% | 19 | |||||||||
| Нетен марж | 0.25% | -0.23% -132.72% | 0.71% 132.47% | -2.17% -865.22% | 0.28% -87.5% | 2.27% 180.97% | -2.81% -1118.25% | -0.23% | 0.45% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 233 -16.79% | 280 6.2% | 264 -13.13% | 304 0% | 304 2.59% | 296 2.3% | 289 -1.91% | 295 -1.03% | 298 -6.72% | 320 -3.7% | 332 -6.08% | 353 -10.14% | 393 -0.77% | 396 | |||||
|
Дълготрайни активи |
78 8.57% | 72 0% | 72 0% | 72 29.63% | 55 0% | 55 2060% | 3 66.67% | 2 -50% | 3 -45.45% | 6 -42.11% | 10 -78.65% | 46 -48.55% | 88 -32.68% | 131 | |||||
|
Материални запаси |
194 10.79% | 175 -2.83% | 180 -7.83% | 196 2.41% | 191 -21.1% | 242 3.27% | 235 -4.18% | 245 -8.24% | 267 -2.06% | 273 5.34% | 259 18.78% | 218 34.81% | 162 | ||||||
|
Общо задължения |
19 | 25 2.13% | 24 51.61% | 16 -3.13% | 16 -13.51% | 19 -28.85% | 27 -49.02% | 52 -82.23% | 293 -8.16% | 320 -11.1% | 359 -1.68% | 366 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
6 -33.33% | 9 -48.57% | 18 -46.15% | 33 -39.25% | 55 | ||||||||||||||
| Вземания общо | 4 -78.79% | 17 -66.33% | 50 2.08% | 49 4.35% | 47 5.75% | 44 -24.35% | 59 17.35% | 50 6.52% | 47 5.75% | 44 -8.42% | 49 -43.79% | 86 0.6% | 86 | ||||||
|
Собствен капитал |
214 -23.54% | 280 6.2% | 264 -5.49% | 279 -0.18% | 280 -0.18% | 280 2.62% | 273 -1.11% | 276 1.69% | 271 1.53% | 267 597.33% | 38 13.64% | 34 0% | 34 10% | 31 | |||||
|
Парични средства |
11 600% | 2 0% | 2 -57.14% | 4 40% | 3 | 5 900% | 1 0% | 1 -97.06% | 17 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 6 100% |
| 2020 | 3 -57.14% |
| 2019 | 7 75% |
| 2018 | 4 -33.33% |
| 2017 | 6 20% |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 25% |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |