| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 13 -10.71% | 14 16.67% | 12 33.33% | 9 12.5% | 8 14.29% | 7 -12.5% | 8 0% | 8 60% | 5 0% | 5 0% | 5 -16.67% | 6 -14.29% | 7 27.27% | 6 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 25% | 2 -20% | 3 150% | 1 -66.67% | 3 200% | 1 -66.67% | 3 500% | 1 116.67% | -3 -20% | -3 -25% | -2 20% | -3 -600% | 1 0% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
10 | 12 | 10 | 8 | 5 | 6 | 5 | 8 | 8 | 8 | 7 | 9 | 7 | 5 | |||||
|
Разходи за персонала |
5 11.11% | 5 12.5% | 4 14.29% | 4 16.67% | 3 0% | 3 20% | 3 -37.5% | 4 0% | 4 0% | 4 14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 500% | 1 | |||||
| Нетен марж | 20% 40% | 14.29% -31.43% | 20.83% 87.5% | 11.11% -70.37% | 37.5% 162.5% | 14.29% -61.9% | 37.5% 500% | 6.25% 110.42% | -60% -20% | -50% -25% | -40% 4% | -41.67% -683.33% | 7.14% -21.43% | 9.09% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 11 22.22% | 9 20% | 8 36.36% | 6 -15.38% | 7 85.71% | 4 0% | 4 -12.5% | 4 -27.27% | 6 -26.67% | 8 -16.67% | 9 -18.18% | 11 -15.38% | 13 85.71% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 10% | 5 66.67% | 3 -14.29% | 4 0% | 4 16.67% | 3 0% | 3 -14.29% | 4 -36.36% | 6 -26.67% | 8 -16.67% | 9 -18.18% | 11 -15.38% | 13 18.18% | 11 | |||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 -66.67% | 3 0% | 3 -25% | 4 -46.67% | 8 -21.05% | 10 11.76% | 9 13.33% | 8 0% | 8 7.14% | 7 -6.67% | 8 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 -50% | 1 100% | 1 -50% | 1 0% | 1 100% | 1 | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
10 25% | 8 23.08% | 7 44.44% | 5 28.57% | 4 600% | 1 200% | -1 85.71% | -4 12.5% | -4 -300% | -1 -166.67% | 2 -57.14% | 4 -41.67% | 6 9.09% | 6 | |||||
|
Парични средства |
5 66.67% | 3 -25% | 4 300% | 1 -50% | 2 | 1 0% | 1 | 2 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |