| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 -63.83% | 24 38.24% | 17 -26.09% | 24 9.52% | 21 -12.5% | 25 0% | 25 -2.04% | 25 16.67% | 21 -8.7% | 24 84% | 13 38.89% | 9 -33.33% | 14 42.11% | 10 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-1 66.67% | -2 -200% | 2 -50% | 3 20% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 100% | 1 -50% | 2 100% | 1 0% | 1 -66.67% | 3 500% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
9 | 25 | 16 | 20 | 19 | 22 | 22 | 23 | 20 | 21 | 12 | 8 | 11 | 9 | |||||
|
Разходи за персонала |
3 -50% | 5 -16.67% | 6 50% | 4 33.33% | 3 -14.29% | 4 16.67% | 3 0% | 3 0% | 3 0% | 3 100% | 2 -40% | 3 25% | 2 100% | 1 | |||||
| Нетен марж | -5.88% 7.84% | -6.38% -172.34% | 8.82% -32.35% | 13.04% 9.57% | 11.9% 42.86% | 8.33% 0% | 8.33% 2.08% | 8.16% 71.43% | 4.76% -45.24% | 8.7% 8.7% | 8% -28% | 11.11% -50% | 22.22% 322.22% | 5.26% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 28 -1.79% | 29 -1.75% | 29 3.64% | 28 10% | 26 11.11% | 23 9.76% | 21 7.89% | 19 11.76% | 17 6.25% | 16 14.29% | 14 7.69% | 13 4% | 13 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
15 114.29% | 7 -22.22% | 9 260% | 3 | 1 0% | 1 -83.33% | 3 -50% | 6 140% | 3 66.67% | 2 200% | 1 -80% | 3 | |||||||
|
Общо задължения |
19 | 1 | |||||||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 3 | ||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
28 -1.79% | 29 -1.75% | 29 3.64% | 28 10% | 26 11.11% | 23 9.76% | 21 7.89% | 19 11.76% | 17 6.25% | 16 14.29% | 14 7.69% | 13 8.33% | 12 | ||||||
|
Парични средства |
13 -40.48% | 21 7.69% | 20 -22% | 26 0% | 26 13.64% | 22 10% | 20 25% | 16 45.45% | 11 -18.52% | 14 8% | 13 1150% | 1 -90% | 10 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 -25% |
| 2019 | 4 300% |
| 2018 | 1 -66.67% |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 50% |
| 2013 | 2 |