| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| БГ КОНСТРУКШЪН ООД | 17.02.2011 | Съдружник | 50% | ||
| КОНСОРЦИУМ БУЛКОМ ИНЖЕНЕРИНГ ООД | 23.11.2009 | Съдружник | 50% |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 946 236.55% | 281 -60.66% | 715 717.54% | 87 -22.62% | 113 -96.02% | 2 841 244.73% | 824 686.34% | 105 -80.21% | 530 -61.26% | 1 367 74.77% | 782 | 729 188.46% | 253 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
26 900% | 3 -85.71% | 18 775% | 2 0% | 2 -99.25% | 274 6587.5% | 4 | 12 118.18% | 6 -31.25% | 8 | 17 65% | 10 | |||||||
|
Оперативни разходи |
915 | 273 | 690 | 82 | 105 | 2 528 | 812 | 100 | 509 | 1 351 | 765 | 708 | 242 | ||||||
|
Разходи за персонала |
27 -40.23% | 44 -27.5% | 61 51.9% | 40 -21% | 51 -7.41% | 55 40.26% | 39 126.47% | 17 -64.58% | 49 -31.91% | 72 35.58% | 53 | 25 54.84% | 16 | ||||||
| Нетен марж | 2.7% 197.14% | 0.91% -63.69% | 2.5% 7.03% | 2.34% 29.24% | 1.81% -81.2% | 9.63% 1839.94% | 0.5% | 2.32% 463.14% | 0.41% -60.66% | 1.05% | 2.32% -42.8% | 4.05% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 824 -29.79% | 1 174 37.9% | 851 30.69% | 651 -0.78% | 656 46.41% | 448 -62.59% | 1 198 197.46% | 403 12.41% | 358 -33.55% | 539 377.38% | 113 | 252 152.31% | 100 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
495 14.54% | 433 -2.53% | 444 -4.82% | 466 11.49% | 418 50.37% | 278 18.52% | 235 30.4% | 180 0% | 180 351.28% | 40 -62.32% | 106 | 104 170.67% | 38 | ||||||
|
Материални запаси |
6 0% | 6 33.33% | 5 -98.62% | 334 71.39% | 195 33.22% | 146 -35.29% | 226 115.61% | 105 | 22 -37.14% | 36 | |||||||||
|
Общо задължения |
75 16.67% | 64 -83.11% | 381 179.4% | 137 42.78% | 96 -46.11% | 177 -81.51% | 960 525.67% | 153 7.14% | 143 -66.02% | 421 269.51% | 114 | 207 237.5% | 61 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
55 21.35% | 46 0% | 46 134.21% | 19 153.33% | 8 -73.68% | 29 0% | 29 -36.67% | 46 0% | 46 0% | 46 210.34% | 15 | ||||||||
| Вземания общо | 132 -36.83% | 210 -23.51% | 274 87.41% | 146 -9.78% | 162 -21.73% | 207 15.06% | 180 1660% | 10 33.33% | 8 -97.16% | 270 286.13% | 70 | 34 91.43% | 18 | ||||||
|
Собствен капитал |
495 4.88% | 472 0.44% | 470 -9.01% | 516 0.4% | 514 0.4% | 512 114.56% | 239 1.52% | 235 9.26% | 215 82.25% | 118 4.52% | 113 | 44 61.11% | 28 | ||||||
|
Парични средства |
73 688.89% | 9 -77.78% | 41 3950% | 1 -88.24% | 9 -95.65% | 200 12933.33% | 2 -57.14% | 4 -85.42% | 25 1100% | 2 300% | 1 | 106 1633.33% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 7 -12.5% |
| 2019 | 8 -52.94% |
| 2018 | 17 41.67% |
| 2017 | 12 9.09% |
| 2016 | 11 -45% |
| 2015 | 20 -13.04% |
| 2014 | 23 228.57% |
| 2013 | 7 |