| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 180 -9.51% | 199 3.73% | 192 -8.76% | 210 -99.89% | 199 915 172146.7% | 116 -41.34% | 198 10.89% | 178 15.56% | 154 10.22% | 140 0.74% | 139 -6.85% | 149 78.05% | 84 | 82 14.29% | 72 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
3 | -21 -450% | 6 | -16 -206.9% | 15 123.08% | 7 116.67% | 3 200% | 1 120% | -5 -242.86% | 4 16.67% | 3 | 3 -80% | 15 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
177 | 198 | 212 | 203 | 198 381 | 131 | 180 | 171 | 150 | 138 | 143 | 144 | 81 | 43 | 56 | |||||||
|
Разходи за персонала |
138 -11.8% | 156 -3.79% | 162 4.97% | 154 | 81 -32.77% | 120 8.8% | 110 -7.69% | 120 6.36% | 112 -2.22% | 115 -0.44% | 116 140.43% | 48 | 6 -72.73% | 22 | ||||||||
| Нетен марж | 1.42% | -11.2% -483.6% | 2.92% | -13.66% -282.24% | 7.49% 101.17% | 3.72% 87.49% | 1.99% 172.19% | 0.73% 119.85% | -3.68% -253.36% | 2.4% -34.47% | 3.66% | 3.75% -82.5% | 21.43% | |||||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 28 10% | 26 -3.85% | 27 -44.68% | 48 14.63% | 42 0% | 42 -29.31% | 59 27.47% | 47 18.18% | 39 11.59% | 35 0% | 35 9.52% | 32 3.28% | 31 3.39% | 30 | 29 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
2 -70% | 5 900% | 1 -75% | 2 0% | 2 -60% | 5 -28.57% | 7 -48.15% | 14 170% | 5 -9.09% | 6 -38.89% | 9 -55% | 20 300% | 5 | 6 | ||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 0% | 1 -75% | 2 -33.33% | 3 -40% | 5 25% | 4 33.33% | 3 -25% | 4 100% | 2 -93.44% | 31 | 28 | ||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||||||
| Вземания общо | 13 47.06% | 9 13.33% | 8 -72.73% | 28 223.53% | 9 -76.39% | 37 278.95% | 10 375% | 2 -33.33% | 3 20% | 3 150% | 1 -71.43% | 4 -12.5% | 4 | |||||||||
|
Собствен капитал |
28 10% | 26 -1.96% | 26 -45.16% | 48 14.81% | 41 3.85% | 40 -29.09% | 56 35.8% | 41 17.39% | 35 9.52% | 32 3.28% | 31 -12.86% | 36 125.81% | 16 -18.42% | 19 | 26 | |||||||
|
Парични средства |
9 -21.74% | 12 -69.74% | 39 261.9% | 11 -63.79% | 30 93.33% | 15 -45.45% | 28 27.91% | 22 -14% | 26 -1.96% | 26 -13.56% | 30 37.21% | 22 126.32% | 10 | 20 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 33.33% |
| 2020 | 3 -40% |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 -16.67% |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 6 50% |
| 2015 | 4 -33.33% |
| 2014 | 6 20% |
| 2013 | 5 |