| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 1 440 31.22% | 1 097 422.14% | 210 1857.14% | 11 -27.59% | 15 -19.44% | 18 -14.29% | 21 5% | 20 -6.98% | 22 7.5% | 20 -6.98% | 22 72% | 13 -21.88% | 16 100% | 8 33.33% | 6 20% | 5 150% | 2 | |||||
|
Счетоводна печалба |
123 293.44% | 31 56.41% | 20 387.5% | 4 -27.27% | 6 -42.11% | 10 -24% | 13 -3.85% | 13 73.33% | 8 -40% | 13 19.05% | 11 800% | -2 -123.08% | 7 62.5% | 4 166.67% | 2 50% | 1 -50% | 2 | |||||
|
Оперативни разходи |
1 315 | 1 066 | 190 | 7 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 11 | 10 | 4 | 5 | 4 | 2 | |||||
|
Разходи за персонала |
74 40.78% | 53 1371.43% | 4 0% | 4 -46.15% | 7 18.18% | 6 0% | 6 10% | 5 0% | 5 11.11% | 5 -25% | 6 9.09% | 6 57.14% | 4 | 4 133.33% | 2 50% | 1 | ||||||
| Нетен марж | 8.52% 199.83% | 2.84% -70.04% | 9.49% -75.09% | 38.1% 0.43% | 37.93% -28.13% | 52.78% -11.33% | 59.52% -8.42% | 65% 86.33% | 34.88% -44.19% | 62.5% 27.98% | 48.84% 506.98% | -12% -129.54% | 40.63% -18.75% | 50% 100% | 25% 25% | 20% -80% | 100% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 792 65.67% | 478 192.19% | 164 2185.71% | 7 -61.11% | 18 -62.11% | 49 18.75% | 41 45.45% | 28 61.76% | 17 -27.66% | 24 14.63% | 21 1266.67% | 2 -89.29% | 14 75% | 8 100% | 4 14.29% | 4 40% | 3 | |||||
|
Дълготрайни активи |
165 2200% | 7 | 2 | |||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
21 -71.33% | 73 36.19% | 54 | |||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
633 47.38% | 429 200% | 143 13900% | 1 100% | 1 -98.57% | 36 3400% | 1 0% | 1 -50% | 2 33.33% | 2 50% | 1 | 1 -93.75% | 8 100% | 4 700% | 1 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
48 | |||||||||||||||||||||
| Вземания общо | 593 51.63% | 391 393.55% | 79 | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
159 227.37% | 49 137.5% | 20 233.33% | 6 -65.71% | 18 40% | 13 -67.95% | 40 47.17% | 27 112% | 13 -43.18% | 22 12.82% | 20 30% | 15 11.11% | 14 80% | 8 400% | 2 -50% | 3 20% | 3 | |||||
|
Парични средства |
13 100% | 7 -78.33% | 31 328.57% | 7 -57.58% | 17 -65.26% | 49 18.75% | 41 45.45% | 28 61.76% | 17 -27.66% | 24 14.63% | 21 1266.67% | 2 -89.29% | 14 75% | 8 100% | 4 14.29% | 4 40% | 3 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 25% |
| 2020 | 4 |