| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| Релийз ЕООД | 19.09.2019 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 5M-50M € | 10 |
| БАЛКАН СТАР АУТО ЕООД | 26.10.2022 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 25 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 33 014 -16.79% | 39 677 -8.46% | 43 344 33.87% | 32 377 0.29% | 32 282 23.63% | 26 112 28.69% | 20 291 -0.89% | 20 474 31.84% | 15 529 16.84% | 13 291 82.72% | 7 274 -1.9% | 7 414 -26.01% | 10 021 -9.39% | 11 059 | |||||
|
Счетоводна печалба |
43 -78.86% | 206 -0.74% | 207 -33.61% | 312 11.52% | 280 -2.15% | 286 0% | 286 78.03% | 161 -53.34% | 344 98.53% | 173 138.73% | 73 -15.98% | 86 150.9% | -170 -16.9% | -145 | |||||
|
Оперативни разходи |
3 255 | 5 459 | 7 542 | 6 329 | 6 057 | 5 619 | 5 075 | 4 022 | 3 439 | 2 586 | 1 897 | 1 522 | 1 373 | 11 130 | |||||
|
Разходи за персонала |
1 427 -8.73% | 1 563 -16.29% | 1 867 60.18% | 1 166 6.99% | 1 090 9.11% | 999 24.63% | 801 12.65% | 711 5.46% | 674 19.8% | 563 16.63% | 483 2.61% | 470 -5.35% | 497 12.89% | 440 | |||||
| Нетен марж | 0.13% -74.59% | 0.52% 8.43% | 0.48% -50.41% | 0.96% 11.19% | 0.87% -20.85% | 1.09% -22.29% | 1.41% 79.63% | 0.78% -64.61% | 2.22% 69.91% | 1.3% 30.65% | 1% -14.35% | 1.17% 168.8% | -1.69% -29.02% | -1.31% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 13 424 -15.17% | 15 825 -32.25% | 23 359 39.24% | 16 776 32.8% | 12 633 17.83% | 10 722 178.49% | 3 850 6.72% | 3 608 -1.05% | 3 646 26.73% | 2 877 28.65% | 2 236 13.61% | 1 968 -14.12% | 2 292 14.83% | 1 996 | |||||
|
Дълготрайни активи |
4 647 9.94% | 4 227 -66.59% | 12 652 32.74% | 9 532 31.32% | 7 259 60.67% | 4 518 363.1% | 976 342.69% | 220 18.73% | 186 4.91% | 177 14.57% | 154 14.83% | 134 -25.92% | 182 -39.32% | 299 | |||||
|
Материални запаси |
4 733 -25.49% | 6 351 -17.21% | 7 672 85% | 4 147 31.31% | 3 158 -9.98% | 3 508 137.28% | 1 479 46.58% | 1 009 -39.59% | 1 670 6.84% | 1 563 79.4% | 871 -16.27% | 1 040 -27.68% | 1 439 -0.67% | 1 448 | |||||
|
Общо задължения |
11 520 -17.48% | 13 960 -36.24% | 21 896 40.98% | 15 530 35.19% | 11 488 19.08% | 9 647 223.58% | 2 981 1.22% | 2 946 -18.16% | 3 599 14.27% | 3 150 17.45% | 2 682 7.86% | 2 486 -14.22% | 2 899 19.15% | 2 433 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
3 966 -5.92% | 4 215 -54.39% | 9 241 33.39% | 6 928 2.91% | 6 732 72.19% | 3 910 569.03% | 584 -65.08% | 1 673 0% | 1 673 0% | 1 673 -0.7% | 1 685 -10.04% | 1 873 -0.65% | 1 886 81.41% | 1 039 | |||||
| Вземания общо | 3 922 -21.98% | 5 027 71.39% | 2 933 7.34% | 2 732 31.59% | 2 076 2.09% | 2 034 79.43% | 1 134 -45.91% | 2 096 42.67% | 1 469 90.26% | 772 136.31% | 327 -53.53% | 703 35.87% | 517 213.31% | 165 | |||||
|
Собствен капитал |
1 904 2.08% | 1 865 27.38% | 1 464 17.53% | 1 246 8.75% | 1 145 6.57% | 1 075 23.72% | 869 31.2% | 662 1307.61% | 47 117.26% | -273 38.81% | -445 14.02% | -518 14.59% | -606 -38.88% | -437 | |||||
|
Парични средства |
123 -44.32% | 220 115.5% | 102 -68.9% | 329 203.3% | 108 -83.55% | 659 163.6% | 250 -2.59% | 257 -9.06% | 282 -10.24% | 314 -62.45% | 837 1349.56% | 58 -62.21% | 153 89.24% | 81 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 72 -10% |
| 2020 | 80 -6.98% |
| 2019 | 86 -23.89% |
| 2018 | 113 34.52% |
| 2017 | 84 3.7% |
| 2016 | 81 6.58% |
| 2015 | 76 18.75% |
| 2014 | 64 16.36% |
| 2013 | 55 |