| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 16 10.71% | 14 | 7 30% | 5 66.67% | 3 -53.85% | 7 -53.57% | 14 180% | 5 11.11% | 5 -18.18% | 6 -38.89% | 9 12.5% | 8 -30.43% | 12 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -33.33% | 2 | 5 900% | 1 -50% | 1 -33.33% | 2 | 1 0% | 1 -50% | 1 0% | 1 | |||||||||
|
Оперативни разходи |
15 | 13 | 6 | 5 | 3 | 6 | 13 | 5 | 4 | 6 | 9 | 7 | 11 | ||||||
|
Разходи за персонала |
3 0% | 3 50% | 2 -33.33% | 3 -99.27% | 419 | ||||||||||||||
| Нетен марж | 6.45% -39.78% | 10.71% | 100% 500% | 16.67% 8.33% | 15.38% 43.59% | 10.71% | 9.09% 63.64% | 5.56% -55.56% | 12.5% 43.75% | 8.7% | |||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 12 9.09% | 11 | 9 6.25% | 8 0% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 -6.67% | 8 -21.05% | 10 -13.64% | 11 -12% | 13 13.64% | 11 46.67% | 8 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 -66.67% | 3 200% | 1 -50% | 2 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
9 | 2 -20% | 3 -44.44% | 5 -25% | 6 -20% | 8 15.38% | 7 62.5% | 4 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 0% | 1 | |||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
12 9.09% | 11 | 8 0% | 8 0% | 8 6.67% | 8 15.38% | 7 30% | 5 0% | 5 0% | 5 0% | 5 11.11% | 5 28.57% | 4 | ||||||
|
Парични средства |
12 9.09% | 11 | 9 6.25% | 8 0% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 16.67% | 6 -25% | 8 -20% | 10 -20% | 13 38.89% | 9 63.64% | 6 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 -33.33% |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |