| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| СТМ МЕДИЧЕК - ХИПОКРАТ ЕООД | 21.06.2008 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 0-50 хил. € | 5 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 274 1.71% | 269 -46.05% | 499 -18.34% | 610 15.59% | 528 54.64% | 342 -27.71% | 472 42.59% | 331 5.37% | 314 25.25% | 251 -36.4% | 395 113.85% | 185 58.33% | 117 230.43% | 35 | |||||
|
Счетоводна печалба |
4 16.67% | 3 500% | 1 -96.77% | 16 47.62% | 11 5% | 10 42.86% | 7 -79.71% | 35 1.47% | 35 466.67% | 6 -40% | 10 81.82% | 6 266.67% | 2 200% | 1 | |||||
|
Оперативни разходи |
266 | 261 | 493 | 588 | 510 | 323 | 456 | 290 | 276 | 242 | 383 | 177 | 114 | 34 | |||||
|
Разходи за персонала |
37 -38.98% | 60 -46.85% | 114 47.02% | 77 77.65% | 43 14.86% | 38 -19.57% | 47 87.76% | 25 -3.92% | 26 10.87% | 24 43.75% | 16 -62.79% | 44 22.86% | 36 775% | 4 | |||||
| Нетен марж | 1.31% 14.7% | 1.14% 1012.17% | 0.1% -96.05% | 2.6% 27.71% | 2.03% -32.1% | 2.99% 97.6% | 1.52% -85.77% | 10.65% -3.7% | 11.06% 352.41% | 2.44% -5.66% | 2.59% -14.98% | 3.05% 131.58% | 1.32% -9.21% | 1.45% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 233 31.41% | 177 1.17% | 175 -30.28% | 252 -39.56% | 416 -16.94% | 501 23.27% | 406 57.43% | 258 51.65% | 170 39.92% | 122 26.6% | 96 -69.77% | 318 2.47% | 310 -5.01% | 327 | |||||
|
Дълготрайни активи |
3 -45.45% | 6 -68.57% | 18 -36.36% | 28 -11.29% | 32 -17.33% | 38 -62.5% | 102 41.84% | 72 -19.89% | 90 1.15% | 89 1350% | 6 -69.23% | 20 44.44% | 14 35% | 10 | |||||
|
Материални запаси |
1 | 3 200% | 1 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
175 12.46% | 156 -0.65% | 157 18.53% | 132 -15.08% | 156 26.03% | 124 -54.85% | 274 68.55% | 163 52.88% | 106 20.93% | 88 28.36% | 69 -77.13% | 300 4.46% | 287 -8.93% | 315 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
45 -26.05% | 61 -21.71% | 78 -15.56% | 92 -17.05% | 111 -10.33% | 124 -7.28% | 133 43.41% | 93 225% | 29 | ||||||||||
| Вземания общо | 89 123.08% | 40 -3.7% | 41 -61.97% | 109 37.42% | 79 -13.41% | 92 14.74% | 80 85.71% | 43 -12.5% | 49 174.29% | 18 59.09% | 11 -47.62% | 21 -4.55% | 22 57.14% | 14 | |||||
|
Собствен капитал |
25 16.67% | 21 16.67% | 18 2.86% | 18 -88.26% | 152 7.58% | 142 38.5% | 102 6.95% | 96 49.6% | 64 89.39% | 34 22.22% | 28 50% | 18 38.46% | 13 13.04% | 12 | |||||
|
Парични средства |
35 58.14% | 22 230.77% | 7 -51.85% | 14 -95.08% | 281 -19.03% | 347 37.53% | 252 76.07% | 143 359.02% | 31 110.34% | 15 -81.17% | 79 -71.53% | 277 3.05% | 268 -10.87% | 301 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 9 12.5% |
| 2020 | 8 -20% |
| 2019 | 10 -9.09% |
| 2018 | 11 -50% |
| 2017 | 22 |
| 2016 | 22 37.5% |
| 2015 | 16 -23.81% |
| 2014 | 21 50% |
| 2013 | 14 |