| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 122 -24.37% | 162 -9.71% | 179 25.45% | 143 -14.15% | 166 173.11% | 61 91.94% | 32 -60.76% | 81 -23.67% | 106 508.82% | 17 -57.5% | 41 100% | 20 90.48% | 11 | |||||
|
Счетоводна печалба |
25 104.17% | 12 -31.43% | 18 218.18% | 6 -35.29% | 9 70% | 5 150% | 2 -33.33% | 3 500% | 1 -66.67% | 2 -90.63% | 16 220% | 5 100% | 3 | |||||
|
Оперативни разходи |
97 | 149 | 161 | 137 | 157 | 55 | 30 | 77 | 104 | 15 | 24 | 15 | 9 | |||||
|
Разходи за персонала |
2 | 3 0% | 3 0% | 3 -50% | 5 100% | 3 | ||||||||||||
| Нетен марж | 20.5% 169.94% | 7.59% -24.05% | 10% 153.64% | 3.94% -24.63% | 5.23% -37.75% | 8.4% 30.25% | 6.45% 69.89% | 3.8% 686.08% | 0.48% -94.52% | 8.82% -77.94% | 40% 60% | 25% 5% | 23.81% | |||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 79 46.23% | 54 29.27% | 42 74.47% | 24 30.56% | 18 89.47% | 10 111.11% | 5 -92.62% | 62 28.42% | 49 50.79% | 32 -1.56% | 33 93.94% | 17 83.33% | 9 | |||||
|
Дълготрайни активи |
6 0% | 6 0% | 6 | 6 266.67% | 2 50% | 1 100% | 1 | |||||||||||
|
Материални запаси |
4 0% | 4 33.33% | 3 200% | 1 100% | 1 0% | 1 | ||||||||||||
|
Общо задължения |
32 96.88% | 16 220% | 5 150% | 2 -69.23% | 7 116.67% | 3 | ||||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||||
| Вземания общо | 1 | 34 200% | 11 | 1 0% | 1 -50% | 1 | ||||||||||||
|
Собствен капитал |
79 46.23% | 54 29.27% | 42 74.47% | 24 30.56% | 18 89.47% | 10 280% | 3 -91.53% | 30 9.26% | 28 1.89% | 27 6% | 26 455.56% | 5 -40% | 8 | |||||
|
Парични средства |
73 | 36 48.94% | 24 34.29% | 18 84.21% | 10 111.11% | 5 -75.68% | 19 -7.5% | 20 166.67% | 8 -75% | 31 87.5% | 16 146.15% | 7 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 -50% |
| 2012 | 2 |