| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 9 50% | 6 0% | 6 71.43% | 4 40% | 3 25% | 2 33.33% | 2 50% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 -72.73% | 6 -21.43% | 7 -36.36% | 11 120% | 5 | |||||
|
Счетоводна печалба |
3 150% | 1 -50% | 2 300% | 1 -50% | 1 100% | 1 0% | 1 0% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | |||||||
|
Оперативни разходи |
7 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 11 | 4 | ||||||
|
Разходи за персонала |
5 0% | 5 42.86% | 4 600% | 1 -50% | 1 0% | 1 0% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 -40% | 3 150% | 1 0% | 1 100% | 1 | |||||
| Нетен марж | 27.78% 66.67% | 16.67% -50% | 33.33% 133.33% | 14.29% -64.29% | 40% 60% | 25% -25% | 33.33% -33.33% | 50% -50% | 100% | 7.14% 57.14% | 4.55% -54.55% | 10% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 18 40% | 13 8.7% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 12.5% | 8 -5.88% | 9 0% | 9 13.33% | 8 15.38% | 7 -7.14% | 7 -30% | 10 -13.04% | 12 64.29% | 7 | |||||
|
Дълготрайни активи |
1 | 1 | |||||||||||||||||
|
Материални запаси |
2 -42.86% | 4 75% | 2 | ||||||||||||||||
|
Общо задължения |
3 | 1 -50% | 1 100% | 1 | 1 -83.33% | 3 -73.91% | 12 666.67% | 2 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
1 -83.33% | 3 -50% | 6 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 15 26.09% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 12.5% | 8 14.29% | 7 0% | 7 0% | 7 16.67% | 6 9.09% | 6 22.22% | 5 125% | 2 -42.86% | 4 75% | 2 | |||||
|
Собствен капитал |
15 20% | 13 8.7% | 12 21.05% | 10 5.56% | 9 12.5% | 8 0% | 8 6.67% | 8 7.14% | 7 7.69% | 7 0% | 7 -7.14% | 7 133.33% | 3 -45.45% | 6 | |||||
|
Парични средства |
3 200% | 1 -50% | 2 | 1 100% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 -60% | 3 -54.55% | 6 -31.25% | 8 60% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 100% |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 -50% |
| 2017 | 2 -33.33% |
| 2016 | 3 50% |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 100% |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |