| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 315 | 331 14.92% | 288 21.6% | 237 10.5% | 214 0% | 214 21.8% | 176 -4.18% | 184 8.13% | 170 14.88% | 148 36.97% | 108 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
99 | 120 10.9% | 108 45.52% | 74 22.88% | 60 -8.53% | 66 1190% | 5 -91.15% | 58 18.95% | 49 493.75% | 8 -71.43% | 29 | ||||||
|
Оперативни разходи |
215 | 210 | 179 | 163 | 153 | 147 | 122 | 125 | 121 | 139 | 79 | ||||||
|
Разходи за персонала |
6 | 20 -30.36% | 29 -5.08% | 30 11.32% | 27 12.77% | 24 14.63% | 21 10.81% | 19 23.33% | 15 7.14% | 14 3.7% | 14 | ||||||
| Нетен марж | 31.49% | 36.17% -3.5% | 37.48% 19.67% | 31.32% 11.2% | 28.16% -8.53% | 30.79% 959.09% | 2.91% -90.76% | 31.48% 10% | 28.61% 416.85% | 5.54% -79.14% | 26.54% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 269 17.94% | 228 3.24% | 221 13.09% | 195 -24.8% | 260 3.25% | 252 13.1% | 222 36.36% | 163 -0.62% | 164 -8.55% | 179 28.57% | 140 11.43% | 125 | |||||
|
Дълготрайни активи |
64 0% | 64 3025% | 2 -66.67% | 6 -25% | 8 -38.46% | 13 -21.21% | 17 65% | 10 -28.57% | 14 -20% | 18 34.62% | 13 -40.91% | 22 | |||||
|
Материални запаси |
51 -8.26% | 56 0% | 56 -12.8% | 64 13.64% | 56 6.8% | 53 3% | 51 9.89% | 47 3.41% | 45 37.5% | 33 -11.11% | 37 18.03% | 31 | |||||
|
Общо задължения |
36 18.33% | 31 -10.45% | 34 -17.28% | 41 58.82% | 26 -16.39% | 31 79.41% | 17 0% | 17 -30.61% | 25 -3.92% | 26 -13.56% | 30 34.09% | 22 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||
| Вземания общо | 22 109.52% | 11 61.54% | 7 116.67% | 3 -25% | 4 -27.27% | 6 0% | 6 120% | 3 -58.33% | 6 50% | 4 -42.86% | 7 -41.67% | 12 | |||||
|
Собствен капитал |
233 17.88% | 197 5.75% | 187 21.26% | 154 -34.14% | 234 6.03% | 220 7.48% | 205 40.7% | 146 4.78% | 139 -9.33% | 153 40.19% | 109 6.47% | 103 | |||||
|
Парични средства |
144 49.47% | 96 -38.56% | 156 28.57% | 122 -36.19% | 191 6.27% | 179 21.03% | 148 43.56% | 103 4.66% | 99 -20.25% | 124 52.2% | 81 39.47% | 58 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 4 100% |
| 2020 | 2 |