| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 22 0% | 22 25.71% | 18 -12.5% | 20 0% | 20 -2.44% | 21 -4.65% | 22 4.88% | 21 13.89% | 18 12.5% | 16 6.67% | 15 -9.09% | 17 0% | 17 10% | 15 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-16 -420% | 5 150% | 2 100% | 1 -80% | 5 -37.5% | 8 60% | 5 0% | 5 | 7 1200% | 1 -96.77% | 16 675% | 2 -55.56% | 5 | ||||||
|
Оперативни разходи |
18 | 17 | 16 | 19 | 15 | 13 | 16 | 16 | 15 | 8 | 15 | 15 | 15 | 11 | |||||
|
Разходи за персонала |
10 11.11% | 9 5.88% | 9 6.25% | 8 6.67% | 8 50% | 5 | 9 0% | 9 | 4 | 7 27.27% | 6 | ||||||||
| Нетен марж | -72.73% -420% | 22.73% 98.86% | 11.43% 128.57% | 5% -80% | 25% -35.94% | 39.02% 67.8% | 23.26% -4.65% | 24.39% | 40.63% 1118.75% | 3.33% -96.45% | 93.94% 675% | 12.12% -59.6% | 30% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 37 -30.77% | 53 23.81% | 43 -8.7% | 47 2.22% | 46 11.11% | 41 22.73% | 34 15.79% | 29 21.28% | 24 14.63% | 21 57.69% | 13 85.71% | 7 16.67% | 6 20% | 5 | |||||
|
Дълготрайни активи |
18 -30% | 26 -28.57% | 36 -5.41% | 38 57.45% | 24 34.29% | 18 -27.08% | 25 -2.04% | 25 19.51% | 21 4000% | 1 | 1 | ||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
1 0% | 1 100% | 1 -66.67% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 0% | 2 50% | 1 0% | 1 | 1 0% | 1 0% | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | 8 -37.5% | 12 20% | 10 17.65% | 9 30.77% | 7 18.18% | 6 57.14% | 4 75% | 2 300% | 1 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
36 -31.37% | 52 9.68% | 48 4.49% | 46 2.3% | 44 11.54% | 40 21.88% | 33 18.52% | 28 20% | 23 15.38% | 20 56% | 13 92.31% | 7 18.18% | 6 22.22% | 5 | |||||
|
Парични средства |
11 -26.67% | 15 650% | 2 300% | 1 -96.67% | 15 -14.29% | 18 218.18% | 6 175% | 2 -20% | 3 -87.5% | 20 53.85% | 13 85.71% | 7 16.67% | 6 33.33% | 5 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 200% |
| 2020 | 1 -75% |
| 2019 | 4 33.33% |
| 2017 | 3 -40% |
| 2016 | 5 66.67% |
| 2015 | 3 -25% |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |