| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 11 -83.46% | 65 -5.93% | 69 36.36% | 51 10% | 46 -72.05% | 165 | 9 -63.04% | 24 253.85% | 7 -40.91% | 11 -98.43% | 716 | 104 -52.11% | 218 0% | 218 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
-11 | 33 170.83% | 12 140% | 5 -87.5% | 41 | -6 -173.33% | 8 650% | 1 125% | -4 -101.43% | 285 | 104 10100% | 1 0% | 1 | ||||||||
|
Оперативни разходи |
8 | 65 | 36 | 38 | 41 | 124 | 8 | 12 | 6 | 14 | 384 | 93 | 217 | 206 | |||||||
|
Разходи за персонала |
8 -62.5% | 20 400% | 4 700% | 1 -88.89% | 5 28.57% | 4 | 2 -57.14% | 4 600% | 1 0% | 1 -96.88% | 16 | 8 433.33% | 2 -85% | 10 | |||||||
| Нетен марж | -100% | 48.15% 98.61% | 24.24% 118.18% | 11.11% -55.28% | 24.84% | -64.71% -298.43% | 32.61% 111.96% | 15.38% 142.31% | -36.36% -191.3% | 39.83% | 100% 21200% | 0.47% 0% | 0.47% | ||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 584 13.39% | 515 43.18% | 360 32.83% | 271 4.54% | 259 97.28% | 131 | 169 -43.32% | 299 4.1% | 287 -0.18% | 287 -16.74% | 345 | 569 84.11% | 309 95.47% | 158 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
193 -7.6% | 209 0.25% | 208 17.63% | 177 37.85% | 128 -2.33% | 131 | 132 2.37% | 129 -0.39% | 130 -1.93% | 132 -4.78% | 139 | 73 34.91% | 54 135.56% | 23 | |||||||
|
Материални запаси |
270 44.66% | 187 393.24% | 38 | 63 | 76 109.86% | 36 610% | 5 25% | 4 -97.32% | 152 | 365 131.49% | 157 492.31% | 27 | |||||||||
|
Общо задължения |
12 1050% | 1 -50% | 2 | 4 0% | 4 | 2 -98.97% | 149 | 569 151.58% | 226 46.36% | 154 | |||||||||||
|
Задължения към фин. инст. |
149 | 110 | |||||||||||||||||||
| Вземания общо | 77 -5.63% | 82 25.98% | 65 1487.5% | 4 300% | 1 | 23 1025% | 2 -76.47% | 9 -15% | 10 -9.09% | 11 | 53 -46.67% | 100 91.18% | 52 | ||||||||
|
Собствен капитал |
289 -3.58% | 300 -1.34% | 304 12.26% | 271 4.54% | 259 -5.59% | 275 | 416 41.07% | 295 2.85% | 287 0.36% | 286 0.18% | 285 | 20 400% | 4 14.29% | 4 | |||||||
|
Парични средства |
38 0% | 38 -21.88% | 49 -45.45% | 90 35.38% | 66 -49.61% | 132 | 128 -2.34% | 131 -7.25% | 141 0.36% | 141 -28.01% | 195 | 58 375% | 12 -76.24% | 52 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 3 50% |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 100% |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 -50% |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 -33.33% |
| 2013 | 3 |