| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| 606 ООД | 14.12.2010 | Съдружник | 50% | 500k-5M € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 12 526 -9.61% | 13 858 5.58% | 13 125 8.54% | 12 093 | 9 889 | 8 685 18.53% | 7 327 -20.5% | 9 217 201.74% | 3 054 -59.65% | 7 570 5.15% | 7 199 37.72% | 5 227 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
359 -8.12% | 391 35.7% | 288 12.15% | 257 | 424 | 265 69.61% | 156 -87.93% | 1 297 1661.11% | 74 -27.64% | 102 97.03% | 52 -9.82% | 57 | |||||||
|
Оперативни разходи |
12 159 | 13 461 | 12 801 | 11 829 | 9 465 | 8 390 | 6 988 | 8 935 | 2 981 | 7 461 | 7 098 | 5 170 | |||||||
|
Разходи за персонала |
529 5.72% | 501 -2.39% | 513 16.63% | 440 | 402 | 331 54.42% | 214 23.96% | 173 181.67% | 61 -46.67% | 115 38.04% | 83 73.4% | 48 | |||||||
| Нетен марж | 2.87% 1.65% | 2.82% 28.53% | 2.19% 3.33% | 2.12% | 4.29% | 3.06% 43.1% | 2.14% -84.82% | 14.07% 483.65% | 2.41% 79.33% | 1.34% 87.38% | 0.72% -34.52% | 1.1% | |||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 5 199 -8.36% | 5 673 5.01% | 5 402 8.41% | 4 983 | 4 153 | 5 100 35.19% | 3 772 81.9% | 2 074 417.35% | 401 -78.45% | 1 860 33.46% | 1 394 21.48% | 1 147 | |||||||
|
Дълготрайни активи |
636 -0.4% | 639 0.81% | 633 17% | 541 | 434 | 392 -8.91% | 431 -1.06% | 435 14083.33% | 3 -99.22% | 396 -4.91% | 416 27.59% | 326 | |||||||
|
Материални запаси |
673 -46.66% | 1 261 -11.51% | 1 425 12.87% | 1 263 | 1 052 | 2 866 41.74% | 2 022 210.44% | 651 276.92% | 173 -71.09% | 598 63.73% | 365 9.68% | 333 | |||||||
|
Общо задължения |
160 -38.87% | 262 -23.7% | 343 98.52% | 173 | 2 902 | 4 487 31.01% | 3 425 113.18% | 1 606 551.87% | 246 -84.96% | 1 638 29.72% | 1 263 18.81% | 1 063 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
69 -53.79% | 148 -7.35% | 160 | ||||||||||||||||
| Вземания общо | 2 732 14.02% | 2 396 0.51% | 2 384 19.85% | 1 989 | 2 022 | 1 314 57.03% | 836 -4.72% | 878 904.09% | 87 -87.82% | 718 18.18% | 607 25.32% | 485 | |||||||
|
Собствен капитал |
5 039 -6.88% | 5 411 6.95% | 5 059 5.18% | 4 810 | 1 251 | 613 76.32% | 348 -25.6% | 467 202.65% | 154 -30.41% | 222 69.53% | 131 55.15% | 84 | |||||||
|
Парични средства |
1 158 -15.89% | 1 377 43.47% | 960 -19.34% | 1 190 | 639 | 522 8.74% | 480 350.96% | 106 -22.68% | 138 -7.56% | 149 2810% | 5 42.86% | 4 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 109 2.83% |
| 2020 | 106 -5.36% |
| 2019 | 112 2.75% |
| 2018 | 109 10.1% |
| 2017 | 99 1.02% |
| 2016 | 98 2.08% |
| 2015 | 96 5.49% |
| 2014 | 91 68.52% |
| 2012 | 54 |