| Фирма | От дата | Роля | Дял | Приходи € | Персонал |
|---|---|---|---|---|---|
| ЦЕНТЪР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ ЕВРОПА ООД | 21.08.2008 | Съдружник | 51% | 0-50 хил. € | |
| ЦЕНТЪР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ "ЕВРОПА ООД | 10.11.2008 | Съдружник | 26% | 0-50 хил. € | 2 |
| ЦЕНТЪР ЗА ЕЗИКОВО И БИЗНЕС ОБУЧЕНИЕ - СЛИВЕН ЕООД | 27.01.2009 | Едноличен собственик на капитала | 100% | 50k-500k € | 2 |
| ЦЕНТЪР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ ЕВРОПА ООД | 01.12.2009 | Съдружник | 26% | 0-50 хил. € | 3 |
| ЦЕНТЪР ЗА ОБУЧЕНИЕ И СЕРТИФИЦИРАНЕ - ГР. МОНТАНА ООД | 01.12.2009 | Съдружник | 26% | 0-50 хил. € | 2 |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 195 -38.65% | 318 -15.16% | 374 -6.15% | 399 16.94% | 341 5.04% | 325 -21.51% | 414 17.25% | 353 -8.24% | 384 23.68% | 311 -22.45% | 401 -43.02% | 704 -97.33% | 26 322 11417% | 229 | |||||
|
Счетоводна печалба |
-1 -102.27% | 45 -50.28% | 90 156.52% | 35 -2.82% | 36 222.73% | 11 -89.86% | 111 155.29% | 43 -48.17% | 84 80.22% | 47 295.65% | 12 152.27% | -22 -100.09% | 26 322 37477.37% | 70 | |||||
|
Оперативни разходи |
194 | 322 | 281 | 358 | 299 | 307 | 296 | 300 | 288 | 252 | 377 | 711 | 122 | ||||||
|
Разходи за персонала |
98 -17.95% | 120 12.5% | 106 -1.42% | 108 1.44% | 106 -3.26% | 110 16.22% | 95 0% | 95 13.5% | 83 16.43% | 72 -34.88% | 110 61.65% | 68 -86.55% | 506 3432.14% | 14 | |||||
| Нетен марж | -0.52% -103.7% | 14.17% -41.4% | 24.18% 173.34% | 8.85% -16.9% | 10.64% 207.24% | 3.46% -87.08% | 26.82% 117.74% | 12.32% -43.51% | 21.81% 45.71% | 14.97% 410.18% | 2.93% 191.74% | -3.2% -103.2% | 100% 226.28% | 30.65% | |||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 143 -13.04% | 165 -11.05% | 185 -9.73% | 205 -63.31% | 559 0.18% | 558 -6.83% | 599 10.68% | 541 -0.84% | 546 5.64% | 516 -44.32% | 927 27.93% | 725 | 270 | ||||||
|
Дълготрайни активи |
49 -1.04% | 49 -21.31% | 62 -23.27% | 81 -34.57% | 124 -29.15% | 175 -22.57% | 227 -17.5% | 275 -13.53% | 318 -4.9% | 334 2.67% | 325 44.55% | 225 | 202 | ||||||
|
Материални запаси |
7 -6.67% | 8 -6.25% | 8 -36% | 13 -7.41% | 14 8% | 13 0% | 13 0% | 13 0% | 13 38.89% | 9 -59.09% | 22 -82.54% | 129 | 7 | ||||||
|
Общо задължения |
3 -83.87% | 16 -22.5% | 20 -23.08% | 27 -42.22% | 46 0% | 46 -23.08% | 60 | 83 -29.44% | 118 -47.26% | 224 -36.34% | 352 | 134 | |||||||
|
Задължения към фин. инст. |
8 -55.88% | 17 -37.04% | 28 -26.03% | 37 -21.51% | 48 | 75 -23.16% | 97 0% | 97 15.15% | 84 | 120 | |||||||||
| Вземания общо | 60 29.67% | 47 -13.33% | 54 3.96% | 52 -51.44% | 106 23.08% | 86 -9.63% | 96 8.09% | 88 -5.46% | 94 -6.63% | 100 -20.33% | 126 -29.91% | 179 | 68 | ||||||
|
Собствен капитал |
129 -9.35% | 142 1.46% | 140 -0.72% | 141 -68.24% | 444 8.9% | 408 2.84% | 397 34.96% | 294 16.63% | 252 48.05% | 170 37.6% | 124 10.5% | 112 | 109 | ||||||
|
Парични средства |
26 -53.21% | 56 -7.63% | 60 7.27% | 56 -82.11% | 314 11.21% | 283 7.59% | 263 60.12% | 164 35.44% | 121 65.73% | 73 257.5% | 20 110.53% | 10 | 9 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 21 75% |
| 2019 | 12 9.09% |
| 2018 | 11 -50% |
| 2017 | 22 69.23% |
| 2016 | 13 -50% |
| 2015 | 26 -13.33% |
| 2014 | 30 3.45% |
| 2013 | 29 |