| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 6 -71.79% | 20 129.41% | 9 -55.26% | 19 -15.56% | 23 200% | 8 -69.39% | 25 11.36% | 22 15.79% | 19 -5% | 20 -13.04% | 24 | 25 -2.04% | 25 | ||||||
|
Счетоводна печалба |
1 -93.1% | 15 222.22% | 5 -67.86% | 14 -17.65% | 17 1600% | 1 -94.44% | 18 24.14% | 15 38.1% | 11 -8.7% | 12 -20.69% | 15 | 17 -2.94% | 17 | ||||||
|
Оперативни разходи |
5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 7 | 7 | 6 | 8 | 9 | 9 | 8 | 6 | ||||||
|
Разходи за персонала |
2 0% | 2 -25% | 2 | 2 | |||||||||||||||
| Нетен марж | 18.18% -75.55% | 74.36% 40.46% | 52.94% -28.15% | 73.68% -2.48% | 75.56% 466.67% | 13.33% -81.85% | 73.47% 11.47% | 65.91% 19.26% | 55.26% -3.89% | 57.5% -8.79% | 63.04% | 68.75% -0.92% | 69.39% | ||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 98 1.59% | 97 15.95% | 83 5.16% | 79 -35.95% | 124 16.91% | 106 -5.91% | 112 19.57% | 94 22.67% | 77 18.11% | 65 22.12% | 53 40.54% | 38 -2.63% | 39 65.22% | 24 | |||||
|
Дълготрайни активи |
|||||||||||||||||||
|
Материални запаси |
|||||||||||||||||||
|
Общо задължения |
6 10% | 5 0% | 5 0% | 5 | 2 -82.35% | 9 21.43% | 7 55.56% | 5 28.57% | 4 40% | 3 25% | 2 0% | 2 0% | 2 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
|||||||||||||||||||
| Вземания общо | |||||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
93 1.12% | 92 | 74 -38.3% | 120 15.2% | 104 0.49% | 104 19.41% | 87 20.57% | 72 17.5% | 61 21.21% | 51 35.62% | 37 1.39% | 37 71.43% | 21 | ||||||
|
Парични средства |
98 1.59% | 97 15.95% | 83 5.16% | 79 -35.95% | 124 16.91% | 106 72.5% | 61 -34.78% | 94 22.67% | 77 18.11% | 65 22.12% | 53 40.54% | 38 -2.63% | 39 65.22% | 24 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 -50% |
| 2010 | 2 |