| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 280 | 716 1.3% | 707 17.12% | 603 82.95% | 330 -24.03% | 434 -16.11% | 517 -16.91% | 623 28.21% | 486 49.37% | 325 | |||||||||
|
Счетоводна печалба |
9 126.98% | -32 -195.45% | 34 10% | 31 100% | 15 -16.67% | 18 5.88% | 17 9.68% | 16 1450% | 1 | ||||||||||
|
Оперативни разходи |
281 | 691 | 716 | 555 | 279 | 401 | 489 | 588 | 458 | 324 | |||||||||
|
Разходи за персонала |
14 | 16 -20% | 20 150% | 8 14.29% | 7 16.67% | 6 0% | 6 -7.69% | 7 18.18% | 6 175% | 2 | |||||||||
| Нетен марж | 1.21% 126.64% | -4.56% -181.5% | 5.59% -39.87% | 9.3% 163.26% | 3.53% -0.67% | 3.56% 27.44% | 2.79% -14.46% | 3.26% 937.68% | 0.31% | ||||||||||
| Вписан в ТР | |||||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 1 028 -1.57% | 1 045 -3.77% | 1 085 -0.14% | 1 087 18.7% | 916 7.12% | 855 21.07% | 706 -4.5% | 739 8.72% | 680 6.66% | 638 18.09% | 540 0.09% | 539 3.33% | 522 64.41% | 318 | |||||
|
Дълготрайни активи |
107 -16.33% | 128 -13.75% | 149 -13.39% | 172 -75.44% | 699 122.08% | 315 102.63% | 155 27.73% | 122 -11.19% | 137 -12.13% | 156 9.71% | 142 6.92% | 133 -0.38% | 133 1435.29% | 9 | |||||
|
Материални запаси |
330 -23.4% | 431 -23.25% | 561 24.38% | 451 17.91% | 382 22.02% | 313 10.65% | 283 -18.89% | 349 95.7% | 178 | ||||||||||
|
Общо задължения |
1 184 -2.98% | 1 220 -0.42% | 1 225 5% | 1 167 168.47% | 435 -41.26% | 740 24.53% | 594 -2.76% | 611 5.01% | 582 2.06% | 570 17.37% | 486 -3.16% | 502 0.41% | 500 60.69% | 311 | |||||
|
Задължения към фин. инст. |
88 -9.9% | 98 -2.04% | 100 -2% | 102 -1.48% | 104 -4.25% | 108 -3.2% | 112 | 10 | |||||||||||
| Вземания общо | 99 28.67% | 77 76.47% | 43 -48.48% | 84 -4.07% | 88 24.64% | 71 -13.21% | 81 200% | 27 -73.37% | 102 | ||||||||||
|
Собствен капитал |
-155 11.37% | -175 -25.64% | -140 -75% | -80 -139.8% | 200 74.22% | 115 2.74% | 112 -12.75% | 128 30.73% | 98 45.45% | 67 24.53% | 54 43.24% | 38 68.18% | 22 238.46% | 7 | |||||
|
Парични средства |
6 20% | 5 25% | 4 -11.11% | 5 -59.09% | 11 144.44% | 5 -75% | 18 -33.33% | 28 0% | 28 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 5 -16.67% |
| 2019 | 6 20% |
| 2018 | 5 -50% |
| 2017 | 10 42.86% |
| 2016 | 7 16.67% |
| 2015 | 6 -14.29% |
| 2014 | 7 133.33% |
| 2013 | 3 |