| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Приход | 41 -14.89% | 48 -18.26% | 59 38.55% | 42 56.6% | 27 26.19% | 21 2.44% | 21 7.89% | 19 -19.15% | 24 | |||||||
|
Счетоводна печалба |
6 -50% | 12 -48.94% | 24 80.77% | 13 -36.59% | 21 32.26% | 16 -6.06% | 17 6.45% | 16 -8.82% | 17 | |||||||
|
Оперативни разходи |
35 | 36 | 35 | 29 | 6 | 6 | 4 | 2 | 5 | |||||||
|
Разходи за персонала |
1 -80% | 3 | ||||||||||||||
| Нетен марж | 15% -41.25% | 25.53% -37.53% | 40.87% 30.47% | 31.33% -59.51% | 77.36% 4.81% | 73.81% -8.3% | 80.49% -1.34% | 81.58% 12.77% | 72.34% | |||||||
| Вписан в ТР | ||||||||||||||||
| Финансов отчет |
| Година в хиляди € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Общо активи | 10 -45.95% | 19 -19.57% | 24 43.75% | 16 77.78% | 9 -94.48% | 167 3.16% | 162 6.4% | 152 18.33% | 128 14.09% | 112 20.22% | 94 18.06% | 79 23.02% | 64 100% | 32 | ||
|
Дълготрайни активи |
3 | |||||||||||||||
|
Материални запаси |
||||||||||||||||
|
Общо задължения |
4 -22.22% | 5 -10% | 5 0% | 5 25% | 4 0% | 4 -11.11% | 5 -25% | 6 | 79 | 1 | ||||||
|
Задължения към фин. инст. |
||||||||||||||||
| Вземания общо | ||||||||||||||||
|
Собствен капитал |
7 -53.57% | 14 -22.22% | 18 63.64% | 11 120% | 5 -96.86% | 163 3.58% | 157 7.72% | 146 17.28% | 124 10.45% | 112 20.22% | 94 18.06% | 79 23.02% | 64 106.56% | 31 | ||
|
Парични средства |
10 -45.95% | 19 -19.57% | 24 43.75% | 16 77.78% | 9 -94.48% | 167 3.16% | 162 6.4% | 152 18.33% | 128 14.09% | 112 20.22% | 94 18.06% | 79 23.02% | 64 32.63% | 49 |
| Година | Служители |
|---|---|
| 2021 | 2 -33.33% |
| 2020 | 3 50% |
| 2019 | 2 100% |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |